Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyanta! Nektek sikerül?

Cukorgyanta! Nektek sikerül?

Figyelt kérdés
Ma csináltam, már jó sárga színe volt, de kemény volt, amint kivettem meghült. Lábamra ráse kentem még máris megkeményedett, meg ki se szedte a szőrt. Sokáig főztem volna?

2013. márc. 14. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokáig vagy túl nagy fokon főzted, szín alapján nem igazán lehet megmondani mikor jó, főzés közben kell mindig kikanalazni egy cseppet egy tányérra és megnyomkodni hogy milyen. Ha nyúlós akkor jó, ha kemény akkor már túlfőzted és tenni kell bele újra vizet és lassan forralni tovább. Ha nagy fokon főzöd akkor megéghet, az sem jó.
2013. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neten azt olvastam hogy nagy lángon kell.. 15 percig.. nekem 10 percnél már sárga volt, elzártam. Citromlevet tettem a tálcára, beleöntöttem összekanalaztam..

de semmi

2013. márc. 14. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
ez hasznos lehet [link] :3
2013. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma is próbáltam egyet... de most meg folyós volt.

Meg ráteszem a kezemre és olyan forró :/

2013. márc. 15. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!