Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fessem be a hajam...

Hogyan fessem be a hajam házilag, közvetlen a fodrász után?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ma voltam fodrásznál, és beszíneztettem a hajamat. Eredetileg sötétbarna volt, meg is hagytuk, csak az alsó részére lett téve, elvileg barnásvörös színezõ. A baj csak az, hogy nem olyan lett, mint vártuk, alig látszik rajta változás, csak egy picit az árnyalata más.

Én szeretném itthon megpróbálni, de nem tudom hogyan kéne. Hogy tudok sötétbarnából rezesebb, világosabb vöröset csinálni?

Elõre is köszönöm:)


2013. márc. 14. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármilyen kémiai behatás után várni kell minimum 2 hetet! Eszedbe se jusson most nekiállni. Világosítani kizárólag szőkítéssel lehet. De annak nem állnék neki otthon, ha nem vagyok fodrász. Foltos, töredezett lesz jó eséllyel. A fodrász elmondásod szerint jól csinálta, többet szívatás nélkül nem lehet várni.....csak alig látszót. De fényben biztosan vörösösen tündököl, nézd csak meg napnál! Ha lesz nap! :)
2013. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!