Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mély mahagóni (festett) vörös...

Mély mahagóni (festett) vörös a hajam, ombrés hajat szeretnék. Megoldható ez szőkítővel itthon?

Figyelt kérdés
Valami ehhez hasonlóra gondoltam (nyilván nem lenne ilyen világos a teteje, mint a képen) : [link] Jpg
2013. márc. 15. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A link alatt nem jelenik meg kép.


De egyébként nem javasolnám, hogy otthon egyedül kezdj neki leszivatni hajad (ha még nem csináltad).

A vöröset egyébként is nehéz leszedni.

2013. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár a leszivatástól mindig óva intenek, szerintem ha az ember nagyon nagyon alaposan utánanéz, szakártőket is megkérdez, nagyon óvatos, azt meg lehet próbálni nagyon ésszel, nagyon okosan, ügyesen ...DE! Az ombre teljesen más kategória hisz ott átmenetet kéne képezz hogyne legyen ocsmány és bizony én ezt nem vállalnám be otthon mert nagyon ronda hányadék ombre hajakkal járnak kelnek az emberek (az a legtragikusabb, hogy sokszor fodrász alkotta az éles vonalban eltérő lenövés ... ). Szóval szerintem ne. De megmondom neked, hogy inkább ombét NE, mert RONDA, jó lenne ha már rájönne a világ, már azért jobb körökben ráébredtek erre az emberek hogy nem olyan jó dolog ez a lenőtt haj festetés.
2013. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van nagyonszép ombe haj. Nemrég jottem ra mikor kislanyok hajat figyeltem .A szoke haj a vegen vilagosabb egy kicsit, es par melir is van benne. De mindezz ugy hogy nem olyan feltuno, mivel teljesen termeszetes. Na de ehez nagyon jo fodrasz kell. Es csak szokesbarna, szoke hajrol lehet szo. Mahagoni voros, es egyebb szinben nem tudom elkepzelni. Es szerintem is csunya a ombre haj, ha nem igy van megcsinálva. [link]
2013. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!