Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Hogyan legyek szép?...

Csajok! Hogyan legyek szép? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék gyonyoruen kinézni. Van egy helyes srác, aki fog jonni nyitott napra és én is ott leszek, mint kisegíto. Mit csináljak, mit vegyek fel, hogy viselkedjek, mit tegyek, hogy észrevegyen? Am eddig 3szor beszéltunk FB-n nagyon kedvesnek tunt, de lehet, hogy élobe bunkó. És, ha fogom látni koszonjek neki?
2013. márc. 16. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már beszéltetek FB-n, akkor nyilvánvaló, hogy köszöntök egymásnak. Szerintem ez természetes.

A szépség szubjektív. Legyél egy olyan ruhában, amiben csinos vagy és jól is érzed benne magad, a hajadat csináld meg úgy, ahogyan a legjobban tetszik. Viselkedj természetesen, ne játszd meg magad. Ha tetszel a srácnak, akkor úgy is észrevesz.

2013. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeném a legutolsó kérdéssel. Hogy köszönj-e neki?! Hát persze! :) Szerintem evidens, hiszen kisegítő leszel, gondolom valami olyasmi feladatod lesz, hogy segíts a vendégeknek eligazodni, köszöntsd őket stb.


Mindenképpen valami visszafogottabb, csinos szettet válassz, ami illik hozzád is és egy nyílt nap hangulatához is. A ceruzaszoknya továbbra is nagy divat, szerintem ez tök jó választás lenne. Pl. egy sötétszürke, fekete, barna ceruzaszoknya egy csinos blúzzal, magassarkúval (ha tudod viselni és tudsz benne szépen járni). Valami szolid kiegészítővel és sminkkel szerintem tökéletes lenne! :)


Amire figyelj, hogy a kevesebb néha több. Ez igaz a sminkre, ruhára, kiegészítőkre, viselkedésre, mindenre. Egy leheletnyi, visszafogott smink (pl. egy kis BB krém, szempillaspirál, natúr szemhéjpúder és barna szemceruza, ajakápoló) tök jó választás, a lényeg, hogy az apróbb bőrhibákat fedd el, és emelj ki egy kicsit valamit az arcodon, amit szépnek tartasz!


Legyél kedves és nyitott, ha jól gondolom, tényleg a vendégek fogadása, útba igazítása lesz a dolgod, itt elengedhetetlen, hogy mosolygós, kedves és intelligens legyél!

2013. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek :)

Ment a zöld :)

2013. márc. 16. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!