Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korig pattanásos az...

Hány éves korig pattanásos az ember bőre?

Figyelt kérdés
a felnőttek nem pattanásosak, de valamikor ők is voltak.. szóval elmúlik ez valamikor?

2013. márc. 16. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább 13 és 18 éves korom közt voltak pattanásaim, mindenhol, de természetesen leginkább az arcomon zavartak. 20 éves korom után egyre ritkábban jöttek elő, az arcomon már alig. Ma is van néha pattanásom, pl. a hátamon, de az jó helyen van, nem látja senki, kinyomom és 1-2 nap alatt nyoma sem marad, illetve nem is fáj. (36/F)
2013. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon változó... vannak olyan felnőttek, akik még mindig pattanásosak! csak ritka.( van egy ismerősöm, ő 30 éves és most kezdett elmúlni neki)

szóval nincs megszabott korhatár. pl nekem 16 éves koromig 1 pattanásom se volt, aztán hirtelen kijött egy csomó és most 20 évesen még mindig megyek kozmetikushoz(bár már sokkal kevesebb van) és a kozmetikusnál elég sok velem egykorú van..

de vannak olyanok akik 12-13 évesen csupa pattanásosak és 16 éves korukra kitisztul az arcuk.

2013. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha jól emlékszem, 13 éves korom körül jöttek elő az első pattik, de most jócskán benne vagyok, 17 évesen. Remélem elmúlik egyszer. De anyukámnak is van még, pedig már 40 éves. :S De egyébként azt mondják, hogy ha kijössz a tinikorból 19 évesen, akkor elmúlik. Remélem igaz! :)
2013. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Télen lettem 20 most kezdenek múlni. Még mindig vannak, de heti 1-2 jön ki, nem naponta több.
2021. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még ez a kérdés, de nekem most is ugyanúgy jönnek a pattanások és 28 vagyok...Úgy érzem, örökké lesznek pattanásaim😂
2023. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!