Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek elöl, a homlokáná...

Ha valakinek elöl, a homlokánál forgója van, annak lehet frufruja?

Figyelt kérdés
(Teljes frufrura gondoltam. Mit lehet az ilyen forgókkal kezdeni, ha nagyon szeretne frufrut?)

2013. márc. 16. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elöl van.Nincs frufrum.Semmit sem tudtam ellene tenni,pedig nagyon akartam.Már megszoktam.:)
2013. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem ennek ellenére teljes frufrum van és semmi gond nincs vele :)
2013. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elöl van a forgóm a homlokomnál és csak egyszer volt jó a frufrum. Szerintem ne próbálkozz mert mindíg vasalni kell.
2013. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem középen és mind 2 oladalon van forgóm a homlokomnál xd egy fodrász azt mondta hogy a forgós részt ki lehet borotválni, és utána normálisan nő. hát én tuti nem próbálom ki ezt a módszert:)
2013. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont a homlokomnál van frufrum. A teljeset már nem tudja elviselni, egyszerűen középen kettéválik a hajam, illetőleg a középső tincsek felfelé állnak (és nem egy-két hajszál, komplett nagy tincsek). Oldalt frufrum van, de ez is csak akkor marad meg, ha inkább icicpicit hosszabbra van hagyva, mert a súly húzza oldalra. Macera beállítani, egyik fodrász sem képes rá, hiába mondom, hogy mit tegyenek, nem tudják. Csak én tudom, minden reggel feltupírozom kicsit és oldalra lelakkozom. Ehhez persze az is kell, hogy egyáltalán ne érje balzsam, vagy bármi szilikonos termék, mert attól csúszós lesz a hajam és nem lehet beállítani.
2013. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!