Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek miért lehet az,...

Szerintetek miért lehet az, hogy a magyarok között sok természetes barna bőrű ember van (nem cigányok) míg más hasonló éghajlatú országokban pl. Ausztria, Németország, Szlovákia stb. az őslakosok között szinte nincs is kreol bőrű?

Figyelt kérdés

Nekem is csokibarna bőröm van és sztem jól néz ki. Csak akkor nem jó mikor néhány primitív egyén cigánynak gondol

16/f



2013. márc. 16. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert keletebbről jöttünk. :)) Aműgy én meg jó fehér vagyok. :D
2013. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beltenyészet miatt:DD, itt Magyarországon meg elég sok "fajta" ember él.
2013. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az is lehet, mert kevés olyan ember van akinek távolabbi-közelebbi ősei között ne lett volna más nemzetiségű.

Kösz a válaszokat :))

2013. márc. 16. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk sok kun, jász stb települt be még sok száz éve, ők meg török eredetű népek, és emiatt van nálunk még ma is sok sötétebb bőrű fazon. :)
2013. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!