Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak számomra nem hiteles, ha...

Csak számomra nem hiteles, ha egy olyan ember beszél a hajápolásról, akinek kifejezetten csúnya haja van?

Figyelt kérdés
Nem találom a videót, majd ha kell, megpróbálom megint kikeresni. De egy olyan lány beszélt benne a jó, számára nagyon bevált hajápolási termékekről, akinek alapból iszonyatos a haja. Teljesen széjjel van égetve a sok szőkítéstől, vasalástól, alig van pár szál neki. Ezek után higgyem el, hogy bevált termékek, amikről magyaráz? Számomra az ilyen abszolút nem hiteles, sőt magáról a termékről gondolom azt, hogy valójában egy sz@r...
2013. márc. 17. 14:50
 1/6 Lukapanna válasza:

Én is így gondolom! :D

Sok olyan embert láttam már, akik ugyanígy tettek!

Pl.:a fogorvos, manikűrös... stb.. :)

2013. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam amikor kozmetikushoz mentem, nagyon csúnya bőre volt a nőnek. De a bőrömmel valóságos csodát tett. :)
2013. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kozmetikusom is ilyen, h az övé csúnya, de ő a legjobb a világon! :) De ő mondta nekem, hogy azért lett kozmetikus, mert az ő bőre csúnya volt és nagyon rossz kozmetikussal hozta össze az élet, de ő segíteni akart a hozzá hasonlókon :)
2013. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneken jókat szoktam röhögni. :D Meg még akik csinálják az így készíts el ezt meg azt a sminket, és tök bénák, nem is tudnak sminkelni. xD
2013. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen :D múltkor is olvastam egy kérdést, hogy mennyire gáz ha egy fogorvosnak készülő embernek rosszak a fogai....
2013. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ŐŐ igen kifejezetten érdekes dolgok ezek. Az én fogorvosomnak van 2 perc szünet a két foga között, mit ne mondjak szabályosan a székbe kötöttek hogy ne tudjak elmenni(főleg anyám) de szerencsére nagyon profi! 1,5 órát ültem múltkor a székben fogtömésnél de a hapsi minden kis barázdát megcsinált a fogamban, azóta semmi baja nincs :D Szóval van amikor az ellenkezője igazolódik be :)
2013. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!