Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes e gonosznak lenni?

Érdemes e gonosznak lenni?

Figyelt kérdés
A nők azt szeretik a mai világban hogy az emberek gonoszak a rondákhoz? Érdemes e nekem is gonosznak lenni? Érdemes e megalázni úgy egy embert hogy minél jobban fájjon neki? Ez a mai trend? Vagy változtassam meg magamat plasztikai műtéttel, és akkor én is belerúghatok a rondákba.

2013. febr. 23. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem csak ma divat, régen is az volt, csak ennyire nem tudták híresztelni, a net se volt ennyire elterjedt.


Nem érdemes.. Viszont szerintem ez néhány "rondán" segít is, ha csak nem teszik teljesen tönkre.

2013. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Ne legyél gonosz!Legyél jó még a legnagyobb ellenségeddel is,tudom mondani könnyű de akkor is próbálj jó lenni


Viszont az is igaz hogy a gonosz emberek boldogulnak a világban...

2013. febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%
Sokszor azt vettem észre hogy ha valakinek más is a véleménye mint a többinek beáll a sorba és ő is azt mondja mint a többi csak hogy ne fikázzák ki. Tehát egy bolond 100at csinál, ha egyvalaki belerúg valakibe sajnos akkor még 20an... sosem szólnék le ronda embert, nem tehet róla szegény...
2013. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel,hogy mit gondolnak a nők? (akiket érint) Ne kövess ilyen trendeket,legyél önmagad,lehet,hogy nehezebb,de jobban megéri,mint hülyék közé beállni a sorba.
2013. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nehogy gonosz legyél "mert az a divat". nem érdemes...

tudod a sors visszaüthet, ahogy te viselkedsz másokkal, úgy viselkedhetnek veled mások is. ha valami rosszat tettél mással, azt te is visszakaphatod később az életben.


ez meg mekkora hülyeség, hogy diavtból kell gonosznak lenni...


minek aláznád meg,attól neked jobb nem lesz. rajta sem tudsz egy megalázással változtatni.

2013. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ne élesítsük már ki ezt a témát a nőkre! Vannak sz@rházi emberek akik" szórakozásból" ,-gonoszságból bántják a gyengét,csúnyát vagy aki más mint az átlag- Ez az ő szegénységi bizonyítványuk. Pont,hogy nem kell sorba állni és olyanná válni mint ők.
2013. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én, mint nő, azt szeretem, ha valaki nem bánt mást olyanért, amiről nem tehet. Ha megvédi és nem eltapossa a gyengébbet. Ha ésszel győz, nem erővel és pláne nem bunkóssággal. Ha nem birka módjára megy a nyáj után, hanem van saját véleménye, amiért ki is áll. De azt azért megsúghatnád, hogy miből vontad le a fenti következtetésed.
2013. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalom.
2013. márc. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!