Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom milyen hajat vágassa...

Nem tudom milyen hajat vágassak magamnak, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Majdnem derékig érő középbarna színű hajam van. Sokan dicsérik h milyen szép hosszú, csak már semmit se tudok vele kezdeni csak összekötni tudom + lelapul a súlya miatt.A filmekbe meg képeken a hosszú hajúaknak olyan jól megtudják csinálni, csak hát én itthon nem tudom olyanra. Nagyon szeretem a hosszú hajat. Ovális és a kerek közti fejformám van. Valami divatos kéne.

2013. márc. 17. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezen gondolkozom most én is. Nekem is ilyen a hajam :) Én mindig feltupírozom hogy ne lapuljon le, de nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Én sem tudom milyenre kéne vágatnom, mert félek, hogy levágja és nem fog tetszeni mégse
2013. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaja :) nekem a tupír se segít :(
2013. márc. 17. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáljátok a végét picit tépettre és V alakúra elöl meg fokozatosra , vagy az egészbe lehetne kicsi fokozatot tetetni és nemfog úgy lelapulni+ divatos lesz és nem is lesz rövid, mert hát kár lenne érte szerintem. F (fodrász)
2013. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, tetszik az ötlet :D
2013. márc. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!