Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetetlen begöndöríteni a...

Kirantottsajt kérdése:

Lehetetlen begöndöríteni a hajamat. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindennel,de fél óra alatt kilógja magát..van rá esetleg valami taktika?:D

2013. márc. 17. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy egyenes. :) Nekem is az, volt már, hogy fodrász csinálta meg, és akkor sem maradt úgy.

Amúgy ha befont hajjal alszol, akkor az nálam kitart 2-3 órát.

2013. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig olyan szép lenne a göndör hajzuhatag..:( Namindegy..köszi
2013. márc. 17. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajlakk formázás előtt?
2013. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elég a hajam és tönkremegy a sütővas:D
2013. márc. 18. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam, hogy este megmosom, megszárítom, de kicsit nedvesen hagyom és jó szorosan befonom. Reggel kibontom, akkor szép hullámos lesz. Fújok rá lakkot és benne marad pár óráig, de utána sem lesz teljesen egyenes.
2013. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nekem göndör kell sütővassal:(
2013. márc. 18. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Göndör is lehet ha nedves hajat betekered és úgy alszol... rengeteg módszer van rá, youtube videokat nézzél. Csavaró sem kell hozzá, anélkül is lehet akár. Az ilyenek nekem 1-2 napig is tartósak, pedig nekem sem volt jó semmi más módszer.

Sütővassal sehogy nem lesz tartós és káros is.

2013. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)tudnál küldeni ilyen videókat?
2013. márc. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!