Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna hajamat középbarn...

Világosbarna hajamat középbarnára festettem ami szinte fekete lett. Nagyon sötét és nagyon nem tetszik. Valami házi praktika világosításra?

Figyelt kérdés
Esetleg ecet/kamilla/almaecet/citromlé? Mert ezekről olvastam csak nem tudom hogy érdemes e egyáltalán vesződni vele vagy most már mindegy és teljesen elszúrtam?

2013. márc. 18. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti valami bolti dobozos festéket vettél :( hááát....nézd az ecetet (savat) nem ajánlom. Talán a WU2 sampon és olcsó kamillás sampon, vagy tömény kamilla valamit világosít, de nem sok esélyed van rá :( szőkítés....és most már fodrászra bízd, ne a reklámokra, mert azok becsapnak!
2013. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem :( Amúgy kallos festékkel festettem, nem gondoltam volna hogy ennyire sötét lesz. Megkérdeztem egy fodrászismerősömet aki radírozást javasolt. Esetleg az? Meg arra van valami esély hogy pár mosás után világosodik?
2013. márc. 18. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam így, de nekem nagyon hamar le is dobta a hajam a sötétet.

Egyébként anno használtam Bánfi sampont, na az szó szerint leszívta a hajam, viszont ilyen mosogatólé színű eredményt kaptam, nem tudom megéri e :/

2013. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mosd meg többször, az jó eredmény, míg látod, hogy nem tiszta a lemosott víz, hanem festékes.
2013. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ne ess teljesen kétségbe, én sötétíteni próbálom a hajam hónapok óta de sosem sikerül, pedig fodrász festi jó minőségű festékkel. Mégis egy hónap alatt teljesen kikopik és középbarna lesz. Mielőtt tönkretennéd a hajad várj egy kicsit, hátha megoldódik magától.
2013. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!