Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy rendszeresen gyantázott...

Millenium Falcon kérdése:

Egy rendszeresen gyantázott szőrzet ritkul?

Figyelt kérdés
Egésszen pontosan seggszőrzetre gondolok. tehát nem valami erős szőrzet. és normális esetben szerintem nem kene lennie. :D

2013. márc. 19. 13:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem a nagylábujjamon vékony szőke szőrszálak voltak,elkezdtem borotválni,most vastag,erős fekete szőreim vannak ott.Én is olvastam,hogy nem erősödik,de azt is olvastam,hogy emberfüggő és van aki hajlamos a szőrösödésre,van aki nem. A gyantázásnál is ez a helyzet.Van akinél ritkul,van akinél ugyanolyan marad,sőt van akinek még erősödik is tőle. Én ezt olvastam.
2013. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Megsúgok valamit, a borotválástól erősödik a szőr, hiába dobálózol itt a tudománnyal meg a genetikával. Én is találkoztam már olyannal, akinek nem lettek vastagabbak a szőrszálai a borotválástól, de ez mondjuk 50 emberből egynél fordul elő. Egy helyesírási hibán meg a helyedben annyira nem akadnék ki, ő legalább nem hisztizik hogy már pedig azt úgy írják, te viszont továbbra is szajkózod a hülyeséget. Elárulnám, van kozmetikus és bőrgyógyász ismerősöm is, mindkettejük szerint erősödik a szőr a borotválástól. De te biztos okosabb vagy mindenkinél, gondolom van vagy 8 orvosi diplomád.
2013. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy én logikus érvekkel támasztottam alá az én állításomat te pedig annyival tudsz dobálózni hogy "DE IGENIS ERŐSÖDIK!!+!+%!+".

Nekem is van ilyen meg olyan ismerősöm hagyjuk ezt már.

2013. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen logikus érv? Gondolom valami népbutító női magazinban olvastad, és egyáltalán nem vagy hozzáértő ember. Lehet hogy van olyan ember, akinek nem erősödik, de a legtöbb embernek sajnos igen. Húzz ki egy szál szőrt magadról onnan, ahol borotválod, és onnan, ahol nem. Szemmel láthatóan vastagabb a tövénél is.
2013. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Levezettem, hogy miért látják úgy az emberek hogy erősödik, és miért nem igaz hogy a borotválástól erősödik.

Te nem hiszem hogy levezetted, hogy a te állításod ugyan miért igaz vagy bármelyikőtök aki azzal vagdalózik, hogy az én állításom nem igaz. Annyival vagdalózol te is továbbra kb, hogy erősödik és kész mert sajt.

Mikor még csak 14 éves voltam, leborotváltam mindkét karomat, nem egyszer, többször. Nincsenek gorillamód szőrös karjaim továbbra sem, szőke pihék vannak ugyanúgy mint annak előtte. Ha az ember a lábát kezdi el borotválni 14 évesen és 18 évesen jóval sötétebb és vastagabb a szőr az nem azért van mert a borotválás megerősítette, hanem mert a hormonális változások erősítették a pubertásban. Én is szívesebben gyantázok mert ritkítja a szőrt, mivel gyökeresen tépi ki, de butaságot = a borotválás erősíti a szőrt, ne beszéljünk.

2013. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 16 éves korom óta borotválom a fejemet minden 2. Nap. 30 éves voltam amikor először kinövesztettem télen. Semmit nem Erősödött.
2016. jan. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!