Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lemerjem vágatni vagy ne?

Lemerjem vágatni vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok és derékig érő dús aranybarna színű hajam van már nagyon unom és csak a baj van vele... le szeretném olyanra vágatni ami most Miley Cyrus-nak van megvan hozzá az arcformám a barátaim szerint jól állna és a fodrászomat is megkérdeztem már szerintetek bevállaljam?

2013. márc. 20. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Egy próbát tehetsz, idővel vissza nő..

Bár jobban tennéd ha először női frizurát választanál, nem fiúsat :) Én hordok ilyen hajat mint ez a Miley Cyrus, csak hogy én férfi vagyok..

2013. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan levágathatod, csak vigyázz hogy ne túl rövidre mert akkor később megbánhatod.
2013. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném oldalt annyira rövidre:D hogyismondjam olyat akarok mint Emma Watosnnak akkor csak annál hosszabbat elöl egy kicsivel:D
2013. márc. 21. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágasd le. Én már megtettem korábban amit Te (bár én csak hátközépig érőre vágattam), és nagyon megbántam. Azóta szerencsére már visszanőtt.
2013. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne higgyetek neki csak átverés az egész minden nap más kérdést tesz fel a hajával kapcsolatban!
2013. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Én is tapasztaltam!
2013. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vágatnám rögtön Miley-sra a hajam, még akkor sem, ha olyan lenne az arcformám, inkább előbb a derékig érőből előbb mellől érőtt, majd ha még mindig tetszik akkor váltig érőt, és ha még mindig, akkor a Miley Cyrus-osra.

Amúgy bízz a fodrászodban! (És a barátaidban) Biztos tudja mi állna jól neked!

2013. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
honnan tudjátok hogy minden nap más kérdést tesz fel???
2013. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mert ha válaszolsz neki priviben és visszaír mindig ugyanaz a név van.
2013. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!