Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna (festett) hajból...

Világosbarna (festett) hajból hogyan tudnék szőkét "varázsolni"?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajszínem sötét barna, de kb 2-3 árnyalattal világosabb festékkel festem, mert nem szeretem az eredeti színét. Nem olyan rég nagyon megtetszett Weisz Fanni haja és szeretném kipróbálni.Hogyan tudnék kiszőkülni? (Fanni haja: [link] )

Mi a véleményetek a Syoss szőkítőkről? Én ezt néztem ki, csak nem tudom mennyire működne [link]



2013. márc. 21. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez az amit ne. Amit linkeltél haj az melírozva van, plusz az ő haja valószínűleg eredetileg is szőke és biztos fodrász csinálja. Ezzel a Syossal meg csak narancssárga lesz a hajad, mert szőkítő.
2013. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a Syoss cucc nekem már tönkrevágta egyszer a hajamat. Egy év kellet, hogy redbe jöjjön. Igaz, én feketére tettem, amilyen okos vagyok, és szép narancssárga meg csibesárga lett foltokban.

Szerintem először fodrászhoz menj, aztán a tőfestést majd magadnak is meg tudod csinálni, de az elsőt jobb szakemberre bízni. Tényleg szakemberre, ne csak akármilyen fodrászra, mert egy fodrász is simán el tudja rontani, a szőkítés pedig az a dolog, ami a legjobban roncsolja a hajat.

2013. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nehogy ilyen dm-es meg rossmanos cuccokkat kenj a hajadra, mert nem lesz tőle oylan színű mint ami a dobozon van. Azok csak fantázia nevek meg képek, fodrász kellékesbe vegyél egy árnylaattal világosabb festéket és az egész hajadat fesd be vele majd kezd el melíroztatni a hajadat

kb fél év és ilyen szőke leszek

2013. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!