Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek nekem különleges...

Linkelnétek nekem különleges árnyalatú barna frizurákat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
mi számít neked különlegesnek? Amúgy meg attól hogy a képen szép méz barna a lány haja, nem biztos hogy a te hajadon pont úgy fog kinézni. Milyen hajat szeretnél? És milyen az eredeti hajad? ( fodrász tanuló)
2013. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

most középbarna

Barna árnyalatot szeretnék amiben nincs vagy kevés a vörös inkább arany

[link]

ilyen most

ilyesmit szeretnék

[link]

2013. márc. 22. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdhogynem 0 a különbség a kettő között...
2013. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

na ne mond..

oké akkor közébbarna a hajam és arany árnyalatú világosabb barnát szeretnék.

2013. márc. 22. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon tetszik:

[link]

2013. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha csak egy kis árnyalatot szeretnél a barna hajadba, ahogy mondtad arany árnyalatot, akkor szerintem csak színezővel fesd be. A te hajad kb, 4-es 5-ös barna (a fodrászkellékeseknél kapható "fodrász" festékeknek a száma alapján). Ha bemész egy kellékesbe akkor ott tudnak segíteni, mutatnak is szín mintát, szerintem egy 5.3-as színezőt vegyél, de tudni kell, hogy a színező nem tud hajat világosítani, csak ad neki egy árnyalatot. ( a 3as szám az arany árnyalatot jelenti). Ha viszont picit akarsz világosítani is rajta de natur a hajad, nincs festve akkor egy 6.3-as festék szép arany barnát fog adni. Annó én nekem is kb ilyen hajam volt mint neked, és befestettük 6.3-as arany sötét szőkével (aminek persze köze nincs a szőkéhez:) ) és nagyon szép lett tőle a hajam, pont 1, 1,5 árnyalatot tudott világosítani a hajamon. Azóta mondjuk már rákaptam a dologra és egyre világosabb :)

Ha szeretnél bele egy pici vöröses, mahagónit is, akkor meg 6.35-ös festéket vegyél, de azt nézd h az 5ös szám legyen a legutolsó ne 6.53 legyen mert az nagyon vörös lesz már. Remélem tudtam segíteni :)

2013. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kb ilyesmi lesz a 6.3-astól a hajad vagy egy picit sötétebb

[link]

2013. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

mindekettő nagyon szép,Beyonce jobban tetszik :D

2013. márc. 22. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!