Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért viszket? Alergiás...

Miért viszket? Alergiás lehetek a szappanra?

Figyelt kérdés
Feltünt hogy jóval gyakrabban vakarózok mint osztálytársaim. Gondoltam hátha nem forditok elég figyelmet a fürdésre mint kéne. Előbb épp fürödtem, jól megszappanoztam a vádlimat kétszeris. Mikor kijöttem a fürdőkádból úgy elkezdett viszketni a vádlim mint a retek. lehet hogy pont a szappantól van? Van ilyen? Vagy valami egyéb ötlet erre?
2013. márc. 23. 12:49
 1/4 Alaque ***** válasza:

Lehet. Én pl. egy bizonyos fajta "aloe verás" szappantól leszek kiütéses. De lehet, hogy az illatanyagra vagy allergiás. Vagy az állományjavítóra. Vagy az akármire, ami benne van. Használj másmilyen szappant, vagy menj el allergiatesztre.


Ja és ne az önismereti kérdések közt tedd fel a kifejezetten egészséggel kapcsolatos kérdésedet. Lehet, hogy attól is elmúlik :D

2013. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos alapon tényleg kérj beutalót allergiavizsgálatra.. Nekem is így derült ki hogy allergiás vagyok jó pár habfürdőre, mármint ami benne van :D
2013. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyszer csináltak már ilyesmit, hisztaminra kakaóra, még egy két ételre, továbbá a vizsgált 20 növény kb felére allergiás voltam , méghozzá nem is kicsit (jó nagy bumszlik nőttek az alkaromra, és mindezt 8 perc alatt szuperáltam a 15 helyett.) a habfürdőket, szappanokat akkor nem vizsgáltuk, ilyen eszünkbe se jutott..
2013. márc. 23. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem allergia,vízhiány amit a szappan tovább ront,mert szárít nagyon.Kend be hidratáló testápolóval.
2013. márc. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!