Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki alergiás a méhcsipésre.....

Ki alergiás a méhcsipésre.. Mi volt a torténete (hogy csípte meg)?

Figyelt kérdés

Én egyszer egy nyári nap 2 éve kint ultem a teraszon.Éreztem hogy valami benne van a hajamba oda nyúltam és megcsípet.Szuleimnek mondtam apum erre azt mondja hogy otet is már megcsipte egy picit feldagatt és aztán elmult....anyum is allergiás rájuk(tole orokoltem)

Második nap az ujjam 3X nott...és már a vállomnál kanyarodott be az a bizonyos piros csik(mérgezés)Azonnal irány a korház ott meg néztek hogy még sose nem csipet meg (14 voltam)méhecske.rogton 4-5 gyogyszert be kellet vennem hogy nem mérgedjen tovább(mert ha szivhez ér akkor nekem kampec),aztán kellett borogatni meg minden..


2009. júl. 17. 09:06
 1/1 anonim válasza:
Nekem a légzésem lassul leginkább, mert összeszorulnak a légútjaim. Ilyenkor Calcium és az asthmamra egyébként is használatos gyógyszer, ún. 'pipa', és aztán orvos, vagy mentő, de ha nem lenne gyógyszer meg calcium, akkor már két éve a föld alatt lennék. Balatonnál csípett meg, és majdnem ottmaradtam. Kezem dagadt, a légzésem bénult, lányom lélekjelenléte és felkészültsége mentett meg.
2009. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!