Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a karom, mint...

Nagyon szőrös a karom, mint egy fiúnak. Szerintek borotváljam le? 16L

Figyelt kérdés

Megéri leborotválni? Nem lesz szőrösebb? Gyantázni nincs lehetőségem...

Nagyon zavar, mert sötét színű:S


2013. márc. 24. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
én szőkítem. és akkor világos lesz.
2013. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szőrösebb nem lesz, viszont a meglévő szőrszálak megerősödnek a borotválástól és még jobban fognak látszani.
2013. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
ha nagyon zavar, akkor igen. Nem lesz erősebb a borotválástól...
2013. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól csak még rosszabb lesz, és szúrni viszketni fog, mikor nő.

A gyantázás miért nem jó.

Használhatsz krémet is, vagy szőkítheted.

2013. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sok van és sötét színű :/

Én gyantázom, de néha, amikor nincs időm, akkor borotválom. 3 hónapja csak borotvával szőrtelenítem és nem erősödött meg a szőr és nem is lett hosszabb, dúsabb a szokottnál.

Epilátort próbáltam még, de nagyon fájt ott.

2013. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemkéne borotválnod, szerintem is inkább szőkítsd :))
2013. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a nyári időszakban mindig borotválom. Próbáltam epilálni, na az eszméletlenül fájt (pedig a lábamon szinte meg sem érzem), nagyon ki is pattog és besebesedik az epilálástól és a gyantától is. Szőkíteni nem akarom, mert a bőrömnek nem tesz jót az a vegyszer, a szőrtelenítőkrémmel (ami szintén nem jó a bőrnek) meg ugyanolyan gyorsan nő vissza, mint a borotvánál. Úgyhogy nálam ez az egy opció van. Kb. áprilistól októberig mindig borotválom 2-3 naponta, nem tart semeddig leszedni. Télre hagyom visszanőni, akkor úgyis hosszú ujjúban járok. Semmivel nem lett erősebb vagy hosszabb a szőr a borotválástól, pedig évek óta így csinálom.
2013. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. márc. 24. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!