Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régebben leborotváltam a...

Régebben leborotváltam a kezemen a szőrt, és most minden nap le kell borotváljam hogy ne "szúrjak". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha gyantáztatnám akkor azt csak úgy lehet hogy meg kell várnom míg egy centire kb visszanő..Addig szőrös kézzel kell járkálnom :S Epilálni nem szeretnék mert nekem az nagyon fáj :SS SEGÍTSETEK!

2013. febr. 18. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
a borotválás rossz döntés volt, ha ennyire vészes a helyzet fordulj kozmetikushoz, biztos ,h. segit ! :)
2013. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem igazán tudsz jobbat. de mindenképp érdemes lenne átváltanod gyantára
2013. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mmano88 ***** válasza:
100%
Szerintem is térj át a gyantára.. Most még télen nem olyan gáz, hogy szőrös a kezed, nyáron gázabb lesz megvárni hogy visszanőjön. :D
2013. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-3 mm-es szőrt a cukorpaszta már simán kiszedi, pont most csináltam, nagyon jól bevált.
2013. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) 4. Hol vehetek vagy hogy csináljak olyat?:S
2013. febr. 19. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz egy hétig hosszú ujjú felsőben járni? Menj el kozmetikushoz 1000 ft-ért leszedi, utána epilálhatod, hidd el, ha hetente csinálod, alig érzed.
2013. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..:S nekem az epilálás nagyon fáj:SS
2013. febr. 20. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Fáj, fáj...

Akkor masszív szőrös karral fogsz mászkálni??

Miért borotváltad le?

Gyanta vagy epilátor. Az epilátorral már 2 mm-esen is le lehet szedni és 2-3 hétig sima marad, és folyamatosan gyengülni fog a szőrszál.

Nem ám ész nélkül kell neki esni.

Fel kell kicsit puhítani a bőrt= melegvíz, szappan+fürdőszivacs, kis átdörzsölés, majd langyos-hidegebb vizes öblítés, szárazra törlés, hintőpor.

Pár perc múlva szedheted is.

Ha kész hideg víz, bőrnyugtató krém/gél, jegelés.

2013. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!