Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotret szedéséről tapasztalatok?

Sotret szedéséről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kell visszamennem az orvoshoz, addigra kell eldöntenem, szedem vagy sem. Eléggé ijesztő dolgokat írnak róla. Én személyes tapasztalatokat szeretnék olyantól, aki szedte.
2013. márc. 25. 10:45
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Nálam is felmerült ez a kérdés,de szerintem ne kezd el szedni,mert iszonyú mellékhatásai vannak és szétroncsolja az egész belső szerveidet. Ezeket persze csak később érzékeled és olyat is olvastam egyszer róla,hogy egyik összetevőjét a hadiparban használják és olyan káros,hogy hihetetlen. Remélem segíthettem:) Egyébként hány éves vagy?

2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Itt a cikk: [link] Bár ez az aknenormin gyógyszerről szól,de mivel annak is Isotretinoin a fő hatóanyaga,ezért ez a Sotret-re is ugyanígy igaz.
2013. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok. Tegnap kiírta a receptet az orvos, de csak fizetésnél akarom kiváltani, ne a gyógyszerrel nullázzam le magam. Addig még átgondolom.

Sok rosszat hallottam róla, viszont vannak, akiknek alig jött ki a mellékhatása.

2013. márc. 29. 10:55
 4/5 anonim válasza:
Igen,az is lehet,hogy valakinél csak apróbb mellékhatások vannak,de szerintem nem érdemes a tűzzel játszani.:)
2013. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nature Sandra válasza:
Szerintem nagyon hatásos! persze csak súlyos esetekben írják fel. Ha semmilyen más külsőleg lévő krém, oldat nem használt. Nekem megváltoztatta az életemet, egyáltalán nem bánom a sotret kúrát, csoda lett a bőröm. Én 2 évig gondolkodtam, hogy jó lenne-e ez nekem, mert gyógyszer ellenes voltam. Addigra elborított rengeteg fájdalmas akne, végig próbálva az összes tonikot, krémet, lemosót. Bánom, hogy nem előbb kezdtem el szedni a sotretet. Tehát ha tényleg szükséged van rá, akkor hajrá!!! A bőrgyógyászom is mondta, hogy ne ijedjek meg a betegtájékoztatót olvasva, és a fórumokon terjengő véleményekkel. Nekem maximálisan bevált!
2013. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!