Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltatok már házilag...

Csináltatok már házilag cukorgyantát? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma szeretném kipróbálni itthon a cukorgyantát, nagyon sok embernek bejött és nem utolsó sorban olcsó is. Mik a tapasztalataitok? Leszedi rendesen a szőrt? Mennyire fájdalmas? Intim területen is használjátok? Előre is köszi a válaszokat!


25/L


2013. márc. 26. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én boltban vettem, de soha többé. Igaz az összes gyantára vonatkozik, mert béna vagyok :D Egy területen csak egyszer, max kétszer lehet lehúzni, hát én nem nyugodtam. 2 hétig lila foltos lábbal jártam :D
2013. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én csináltam és teljesen jó volt! csak mivel van néhány ekcéma folt a lábamon így a citrom nem tesz neki jót sajnos!

egyébként nem könnyű első körbne eltalálni a megfelelő arányt nem mindegy meddig főzöd stb..

2013. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hónaljamnál bevált a többi részen nem használt (bár azt nem tudom mért pedig az állaga jó lett).Az elkészítése nagyon egyszerű 1 pohár cukorhoz fél pohár vizet tegyél és ugyanúgy fél pohár citromlevet főzöd nagy lángon addig míg olyan sötét mézszínűvé válik és már kész is (vigyázz hogy meg ne égesd magad).
2013. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!