Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium! Csokicső! Ha egy...

Szolárium! Csokicső! Ha egy héten 3x elmegyek 20 percre csokicsöves szoliba, szép barna leszek ara a hétre már? És meddig tarthat ez a barnaság?

Figyelt kérdés

Ha nem sokáig, akkor írjatok tippeket, mivel lehetne gyorsan, hatékonyan lebarnulni.

3 hét múlva lesz az esküvőm, és lefújást terveztem, de egy nagy seb lett a karomon, így azt ajánlotta a bőrgyógyász,hogy azt inkább ne.



2013. márc. 27. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
úristen, az maga lenne a megtestesült bőrrák..jesszusom
2013. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ezen a téren tudatlan vagy, de a nyári napfénybe sokszor több a káros anyag mint a szoláriumban, ráadásul a CSOKICSŐ új technológia, nem árt annyira a bőrnek. A bőrrák pedig hosszú évek folyamatos szolizás és nap alatt alakul ki.
2013. márc. 27. 17:19
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem rendszeresen minden héten heti 3x 20 perc félre értés ne essék ! Csak egyetlen egy héten.. :)
2013. márc. 27. 17:20
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Igen, nagyon tudatlan vagyok ám. Te mondod, aki képes lenne 60 percre szolizni egy héten.:) Buta vagy.
2013. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy évben 1x heti 60 perc..

Van ismerősöm, aki heti 3x 30 percre fekszik be, és már évek óta jár, semmi baja nincs ! :)

2013. márc. 27. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen megterhelés mellett (főleg ha még sose szoliztál) még csokicső mellett is csak szarrá égnél. Miért olyan fontos hogy barna legyél? Egyébként meg erre előbb is gondolhattál volna,és akkor szépen fokozatosan barnulhattál volna. Ennek nem látom sok értelmét,de te tudod.
2013. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Írtam már, hogy lefújást szerettem volna, csak a sebem miatt az veszélyes.

De szoktam jéárni 2 hetente 9 percre szoliba, de nem nagyon látszik meg sajnos mert nagyon fehérbőrű vagyok. Az hajam sötét és jól áll a sötét bőrszín

2013. márc. 27. 18:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jól megégnél. Én nem vagyok egy égős típus, így is mielőtt bevállaltam volna a 15! percet előtte voltam legalább 2x5 percet és 3x10 percet. És úgy képzeld el, hogy nekem már 2x15 perc után száraz és öreges kinézetű a bőröm hiába kenem. Épp ezért már a max amire megyek a 10perc.

Nem tudom milyen az alapszined, de ha nem vagy hófehér akkor egy jobb szoliban ez a három hét alatt simán kapsz színt! Csak fokozatosan mert tényleg elég nagy a leégés kockázata 20 perccel :/

2013. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen, tényleg fokozatosan kezd el, de rendszeresebben mint két hét. Inkább hetente két alkalom, köztük legalább 2 nap kihagyással. Hogy mennyivel kezded, azt a bőrtípusod határozza meg, de ha eddig 9 percnél nem égtél meg, akkor kezdhetsz annyival. Ja és érdemes szolikrémet használnod. Nekem egyébként a csokicső vált be eddig a legjobban. Három hét után már látszódni fog. Sok boldogságot!:-)
2013. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 19Judit88 ***** válasza:
37%
Borzasztó, hogy milyen buta emberek vannak, de legalább ha már ennyire pesszimisták vagytok a szolival szemben inkább meg se szólaljatok. Még, hogy bőrrák.... :D Istenem! 3x20 perctől senki nem kap bőrrákot. Lényeg a fokozatosság először csak 2x8 perc majd 12, 16 és a végén lehet 20 ra járni de akkor is ha jó szoliba jársz elég heti 2x 20 perc. Én nagyon fehér börű vagyok, kék szemű bőrtípus szerint a kettes csoportba tartozom, hetente 2x járok 20 percre kb 9 éve és lám lám még élek bőrrák és ránc mentes vagyok. Nagyon fontos szerintem, hogy szolizás előtt használjunk valamilyen szolikrémet és az Australian Gold - Sinfully Black-et használom, hidratálja és védi a bőrömet, amellet, hogy mélybarna színt eredményez. A fehér bőrtípusom ellenére az év minden napján extra durván csoki barna vagyok és kutya bajom sincs Szval ne halgass a sok paragépre, szolizz nyugodtan, de kenjed előtte magad, amellett, hogy szép színed lesz még nagyon egészséges is. Például a magas vérnyomásra nagyon jó, D vitamin jut a szervezetedbe ami a csontritkulást késlelteti illetve a narancsbőrre és a pattanásokra is nagyon jó. Szval szolizásra fel! ;)
2014. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!