Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalt fodrászok! Itthon...

Tapasztalt fodrászok! Itthon szeretném megoldani festett fekete hajam világosítását: Colour B4, Oxy Reload vagy Loreal Effassor?

Figyelt kérdés

Részletek: 10 napja próbálkoztam a Colour B4-gyel, de szinte meg sem mozdult a fekete festék. Érdemes még 1-2 alkalommal ugyanezzel a termékkel próbálkoznom (elég drága, ódzkodok csak úgy kiadni a pénzt)?


2-3 éves fekete a hajam, de tavaly csak kétszer volt befestve, azt is hajszínezővel. Vékonyszálú és kevés hajam van, de mindigis jó állapotú volt (akkor is mikor pár éve szőkítettem).


Kifejezetten zsíros a hajam, amit egyébként utálok, de ha pl leszívatnám lehetséges hogy most pont jól jönne (mivel nem száraz, törékeny típus)?



2013. márc. 29. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jók a hajradírok, nem tudom mitől függ de ne próbálkozz tovább vele, ha nem vált be elsőre sem. A szőkítés meg tönkreteszi nagyon a hajat, durva lesz tőle és nagyon törni fog. Viszont ez a módszer egész barátságosan hangzik: [link]

Viszont még nem próbáltam, szóval nem tudom. De mindenképp kíméletesebb a szőkítésnél.

2013. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hű, ez elég érdekesen hangzik, kipróbálom! :)
2013. márc. 29. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:

szia! az én hajam a melltartómig ér, kb. 5 éve voltam évenfekete. a következők történtek


1. kör colour b4: kb az első 10 cm sötétvörös lett, a többi fekete, talán nagyon sötétbarna


2. kör colour b4: az első 20 centi vörös, alul sötétvörös. ez már egy hordható szép szín, a rozsdához hasonlít. ez volt 2 hete. még egyszer rá fogok menni, mert világosbarna szeretnék lenni.


DE azt írta a tájékoztató, hogy a színezőt nem tudja leszedni :( nálad lehet, hogy ez a baj.

2013. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valamicskét nekem is koptatott rajta, de nagyon elkeseredtem mikor láttam, hogy a hajam alsó része még fekete. Lehet mégis jól járnék én is ásodik körrel és egy hajvágással. :P


Köszönöm a választ! :)

2013. ápr. 1. 17:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és második: légyszíves majd írd meg, milyen lett az eredmény! :) Én intenzív vöröset szeretnék. :P
2013. ápr. 1. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg nincs gond a szőkítéssel sem, ha megfelelő erősségű és minőségű az anyag. ha egészséges a hajad nincs mitől félned, még akkor sem ha vékony szálú. én most végzem fodrászként, és anyagárban megcsináltam vagy 5 szőkítést, mindenki elégedett volt. még egy tanuló fodrásszal is jobban jársz mint ha otthon próbálkozol. (feltéve hogy tud mutatni referenciát vagy valaki nyugodt szívvel ajánlja, nálam mind2) mert nem mindegy hogy hol kezded el felkenni és mennyi anyagot teszel rá, mennyire vagy gyors és meg tudod-e állapítani hogy jó-e már. szerintem. plusz bármikor oda tudja hívni az oktatóját...
2013. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!