Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok ti milyen...

Hosszú hajú lányok ti milyen samponnal mossátok a hajatokat, hogy ne zsírosodjon olyan hamar?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kétnaponta mostam a hajam, de ajánlották nekem a Baleának a zsíros hajra való samponát, amivel 3-4 napig is kihúzza zsírosodás nélkül. Szóval nekem az vált be
2009. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elséve ,annak pedig felvàltva a termékeit.
2009. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elselve közül pontosan melyik szinű?
2009. szept. 19. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az Elsevé méhpempős sampont és balzsamot. Nekem eddig ez vált be a legjobban. De jók a Nivea samponok is. Nekem a Balea samponok nem váltak be, de a többi terméke nagyon jó.
2009. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most Bánfit használok, meg Schaumát szoktam, Sunsilkot néha. Heti 2x mosok hajat, nem vettem észre a samponok között különbséget. Talán a 7 gyógynövényes Schauma jobb kicsit a többinél...Azért figyelek még, hátha valaki tud mondani egy jót. :D
2009. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elséve ,irtam felvàltva,de a sàrga, piros,és rozsaszin flakonosat.

Nagyon jok.

2009. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Tulasi rózsásat vagy Faith in Nature-propoliszosat használok, nekem ezek jobban beváltak, mint a többi, meg egyéb elvi okok miatt sem használok már semmit amit a garnier vagy a shwarzkopf gyárt...

22/L

2009. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó!Megkérdezhetem mik azok az elvi okok?Csak kíváncsi vagyok. :D
2009. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy meglepő lesz, de nálam azért vannak tiltólistán a garnier, fructis, shauma, stb, mert ezek a cégek szoktak kozmatikai állatkísérleteket végezni.

Csak olyan sampont, tusfürdőt és krémeket,(stb) használok, amin rajta van a "nyuszis logo" pl: [link] (de nagyjából országonként változik, hogy pontosan hogyan is néz ki)

2009. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
én a derékig érő hajam leggyakrabban 5 naponta mosom, de ha 10 napig nem mosom akkor se kezd zsírosodni. a samponokról meg annyit, h azt tapasztaltam h tök mindegy mivel mosom, ugyanolyan lesz a hajam ha tusfürdővel mosom meg, mint mikor mindenféle speciális sampont meg balzsamot kenek rá
2009. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!