Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csak a homlokomon...

Miért csak a homlokomon vannak pattanások? Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja nagyon durván tele van a homlokom (leginkább a hajtő felé) pattanásokkal, miteszerekkel, nagyon csúnya... próbáltam élesztő pakolást mézzel, ki szoktam őket nyomkodni.. volt amikor gyógyszertári krémet használtam rá de az se segített.. arcradír semmi... minden nap eszek egy kis darab élesztőt de még nem látom az eredményét. ne írjon senki semmilyen kencét már belefáradtam.!! fogkrém esetleg használ? azt hallottam hogy leszárítja. valaki segítsen mert már nagyon unom hogy két kiló alapozó nélkül ki sem mehetek a házból!:( köszönöm. 16/L
2013. márc. 29. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért, hova szeretnél még pattanásokat?
2013. márc. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak a hajtöveknél, homloknál van, nem lehet, hogy úgy hordod a hajad, hogy befülled alatta? Esetleg frufrud van? Szerintem hordd a hajad felfogva, akkor talán elmúlnak!
2013. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!