Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1,5 liter víz a szép archoz...

1,5 liter víz a szép archoz és a hajhoz?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam,hogy ha naponta 1-2 liter folyadékot iszunk meg naponta akkor szép lesz az arcunk és a hajunk se fog zsírosodni. Ez igaz?

Én április 1.-től akarom elkezdeni. Mennyi idő míg észrevehető az eredmény?



2013. márc. 30. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért eddig nem ittál?


20 testsúlykilogrammonként 1 litert kellene fogyasztani!

2013. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi minimum 2-3 liter vízre van szükség és ez nem függ össze a zsíros hajjal. Az arcod hidratáltabb lesz és rugalmasabb, mert elég utánpótlást juttatsz be, de attól még lehetnek pattanásaid és egyebek. Nem fogja megszüntetni őket, mert lehet, h más belső probléma miatt alakulnak ki rajtad. A zsíros hajhoz meg egyáltalán semmi köze. Max, annyi, h jót tesz a hajnak is, ha elegendő vizet iszunk. Mert a szervezet tudja pótolni az elvesztett vizet a szervezetedből. A napi 2-3 liternyi vízivás ahhoz, hogy ténylegesen szép legyen az arcod és a hajad messze nem elég. Vitaminokat ezzel nem fogsz bejuttatni a szervezetedbe, amire pedig igazán szükség lenne, ahhoz, hogy szép legyen a haj és a bőr egyaránt.
2013. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én kipróbáltam h többet iszom naponta a szokásosnál és tényleg szebb lett tőle a bőröm

eddig alig fogyott egy liter folyadék naponta, sőt

aztán most figyelek rá h először minden nap meglegyen a közel 1,5 liter

de ennél is többet szeretnék, ugyh 1-2 hónap után ráállok a 1,5-2 literre


nem tudom miért, de én nem vagyok szomjas, és tényleg nagyon oda kell figyelnem, h igyak rendesen egy nap

2013. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

utolsó ! : mióta kezdtél el többet inni,hogy már látszik az arcodon?

2013. márc. 31. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
huhh, vmikor januárban kezdtem el :)
2013. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nem rég megiszom az 1-1.5l-t és nekem meglátszik nagyon!Már a második nap látszódott,és szerintem igen is segít a pattanásos bőrön,mivel nekem nem jön ki igazából azóta nagyobb gyulladt.Éppen ez végett kezdtem el odafigyelni hogy rendesen igyak,mert már-már arra gyanakodtam hogy nem tud rendesen méregteleníteni a szervezetem és úgy látszik bejött:)azért is látványos mert még az arcom is kisimult azóta,ami a hegeket is sokkal szebbé teszi:)23l
2013. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!