Szolihoz tanácsok?

Figyelt kérdés
Edzés előtt, után, vagy edzés körül ne? Olvastam, hogy utána ne tusoljak pár óráig. Kell vmi krémet (fényvédőt (naptej?)) használni vagy ilyesmi?

2013. márc. 14. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el, az a tanácsom...... miért akarsz meghalni 20 év mulva?
2013. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ne használj sminket, ékszereket szoláriumozásnál
2013. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan jön a nyár...miért nem napozol? :D
2013. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne legyen rajtad smink( max szempillaspirál maradhat ) A tusolás szerintem hülyeség,én szolizás után mindig zuhanyzom 2-3óra múlva. Nem kell naptej,én nem használok semmi ilyet,sőt néha sminkben is szoktam szolizni. Viszont gyantázás után ne szolizz,a szemöldökömet gyantázták,utána lementem szolizni és 3napig vörös volt a szem. alatt. :)
2013. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Edzéssel kapcsolatban nem tudok ellenvetésről, amúgy én előtte szoliznék. Annál is inkább, mivel 2 órával utána javasolt csak zuhanyozni, így pont belefér egy jó kiadós edzés :)

Vannak kifejezett szolikrémek, de sima naptej nem kell.

Viszont a kiadós hidratálás (előtte-utána, kívül-belül) nagyon fontos!

2013. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!