Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb pattanások...

Mi a legjobb pattanások ellen? Pórbáltam mrá nagyon sok mindent: Tonicot, bőrradírt, aknemycin, különbőző szappanokat. Házi praktikákat is mint: arcszesz, citromlé, ecet.

Figyelt kérdés
Pórbáltam már nagyon sok mindent: Tonicot, bőrradírt, aknemycint, különböző szappanokat. Házi praktikákat is mint: arcszesz, citromlé, ecet. De semmi nem hozott igazi javulást! Inkább házi praktikákat írhattok nyugodtan más egyebet is am eszetekbe jut és hasznos !

#kenőcs #pattnés #házipraktikum
2013. márc. 31. 11:42
1 2
 11/12 SpiceGiiiiiirl válasza:

Hello mindenki!

Rettenetesen zsiros volt a bőröm, pattanásoktól szenvedtem, a combom is pattanásos volt, aztán kipróbáltam, és ne nevessetek! férfiaknak való arc szesz ( borotválkozás utáni ) először vízzel hígítva, aztán kb 2hét eltelte után simán! szárította a pattanásokat és a bőrömet!aztán kicsit megcsavartam a dolgot, arcszesz és teafaolaj+só! eltűnt minden egyes pattanás a combomról is és az arcomról is! persze a szárítások után kentem a bőröm kókuszolajjal, minimális mennyiséggel! :) remélem segítettem! :)

21/L

2017. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
38%
Szerintem én nem úgy csinálom ahogy kéne, de beválik ugyhogy nem lehet olyan rossz. Először Garnieres sminklemoso aztan a Balea-tol egy arcradíros lemoso, Avon-os archab majd tonik ami nagyon szárítja a bőröm viszont a pattanasokat max masfel nap alatt eltunteti. Azt hiszem mar nem kaphato boltban. Sok dolgot hasznalok de nagyon beválik ez a dolog
2017. okt. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!