Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÁNYOK! Ti mióta szőrtelenítit...

LÁNYOK! Ti mióta szőrtelenítitek a lábatokat? Mit használtatok először, mit használtok azóta?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 16:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én kb 13-14 éves korom óta. Először Veet szőrtelenítő krémet, azóta epilátort.
2013. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromtól borotválom. Azóta ritkán gyantázni is szoktam, ha van hozzá türelmem... az tényleg ritka.
2013. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
13 éves korom óta. Borotvával kezdtem, de 16 éves koromban áttértem az epilátorra, most pedig már gyantázom.
2013. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12 éves koromban kezdtem el borotválni, azóta gyantázok néha.
2013. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is úgy voltam, mint a 3-as válaszoló. gyanta a legjobb szerintem
2013. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Nagyjából én is 12-3 éves koromban kezdtem, legelőször gyantával az egyik lábamat, krémmel a másikat, mivel nem bírtam... Aztán jó ideig borotváltam, mert az nem fájt és viszonylag olcsónak tűnt és gyorsnak. Utáltam. Kikönyörögtem egy epilátort de az lábon szörnyen fáj, hónaljon meg a hagyma bennemarad.Aztán úgy egy éve újra kipróbáltam a gyantát, és már fél éve, szóval amióta a nyárnak vége és ősz lett csak és kizárólag gyantázva volt, aminek nagyon örülök mert végre ritkulni kezdett, lassabban nő vissza, és már nem is fáj.


Szóval nálam ez a sorrend (legrosszabbtól a legjobbig)

- krém (hagyma nélkül szedi ki, büdös és sokáig tart, drága)

- borotva (gyors, vészhelyzetekben ESETLEG hasznos, de gyorsan visszanő a szőr, ami csúnya)

- epilátor (egyszer kell csak megvenni utána ingyen van, tőled függ, hogy mennyi idő, elég sok ideig elég, amennyiben rendesen kitépi, fáj)

- gyanta (a kedvencem, ha hozzászoksz nem fáj, legtöbb ideig elég, ritkítja a szőrt, tanuld meg magadnak csinálni, és akkor nem is olyan drága, megéri)

2013. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat (főleg az utolsónak.) Utolsó válaszolót szeretném megkérdezni, hogy milyen márkájú gyantát használ/hol veszi/mennyiért??... és még azt, hogy hideg vagy meleg gyantát ajánlasz??
2013. ápr. 9. 17:52
 8/13 anonim válasza:
100%

Mivel az én bőröm nem érzékeny, így nekem minden bevállt. Zöld gyantát szoktam venni, (mert ugye van külön érzékeny bőrre is, ezt a patronra ráírják. Szóval: 100ast szoktam, és pont ma vettem hozzá rendes gyantamelegítőt is, itthon csinálom magamnak. (Auchanban van, mától van akció 4000 Forint jár hozzá gyantamelegítő, egy 100 ml-es érzékeny bőrre való patron és gyantalemosó olaj. Mindez x-epil márka, ami az egyik legjobb) Hogy hol veszem? Ahol akciós! van egy erzsébeti kisbolt, ahol 355 Foirintért vettem legutóbb. Gyantalehúzó csíkot pedig 1000(!!!) darabosat vettem ugyanott 955 Forintért. Így drágának tűnhet, de sokkal jobban megéri, mint a 20as darabos, főleg ha dm vagy ehhez hasonló drogériákban veszed.


MELEG!!!


Próbáltam régen hónaljra a hideget, de nekem nem használt. Hónaljon eddig kozmetikus gyantázta, most IPL re vagyok befizetve.


Ha még van kérdésed írj nyugodtan:)

2013. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2013. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ú, bocsi. Annyi csak még, hogy a zöld érzékeny bőrre van....bocsi:D
2013. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!