Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszálak megerősítése,...

Hajszálak megerősítése, hajhullás megállítása. Hogyan? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge szálú a hajam és eléggé felkopaszodtam az utóbbi időben a homlokom két oldalán. Gyakorlatilag felülről nézve ilyen 'M' formájú a fejem. Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne ezt a hajhullást megállítani? (mert elég jelentősen hullik a hajam, ha beledúrok a hajamba akkor is csak úgy kihullik 4-5 szál, mosáskor meg sokkal több mint az átlagos) Kinek mi vált be ez ellen, és hogyan lehetne a meglévő hajszálakat megerősíteni és dúsabbá 'varázsolni'?


20/F



2013. ápr. 1. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
dm-es szépségvitamin(das gesunde haar vital komplex vagy mi a neve) és ricinus olaj.
2013. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnos nagyjából sehogy, legalábbis ilyen kapszulás csodaszerekkel biztosan nem, hisz akkor már nem lennének kopasz(odó) emberek...
2013. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angica0901 válasza:
Kérj egy általános vérvételt. Ha nem túl magas a vasad, akkor kezdj el vasat szedni. Nekem szépen megállt a hajhullásom. DE: nem ártana egy pajzsmirigyes vérvétel sem, mert a pajzsmirigy alulműködésnek ez az egyik jele. Nem riogatásként írom, én is pajzsmirigyes vagyok, és álmomban nem gondoltam volna, hogy ezért is hullhat. Már jó ideje erre is szedek hormongyógyszert és teljesen rendben van a hajam.
2013. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Büntető válasza:
Sajnos semmilyen szer nem lesz jó rá! De menj el orvoshoz mivel lehet betegség is. Táplálkozás is nagyon fontos. Sokan nem tudják ,de pl a sok krumpli fogyasztás is okozhat hajhullást. Vagy a dohányzás. Cola stb stb. Egyet kerülj el! a himi humi hajgyógyászokat! semmit sem érnek és csak pénzkidobás! Én is ezt tettem és rászedtek. Hajkertészet nevezetű cég. Dr Pekár Szilágyi Csaba a hajgyógyász! Na ezt kerüld el és az ilyen hasonló embereket és megmarad a pénzed. Inkább gyűjts a hajbeültetésre.
2013. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!