Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nekem hátulról hullik...

Ha nekem hátulról hullik inkább a hajam nem pedig előröl ahol a férfi kopaszodás jellemző, ez lehet esetleg cink, vagy valamilyen vitamin hiány következtében? Vagy ez is genetikai dolog lehet? 26/F

Figyelt kérdés
Ahogy beletúrok a hajamba ami félhosszú, sorra ragadnak az ujjaim közé a hajszálak, egy húzással van hogy 3 hajszál is az ujjaim között akad és csak jön és jön. Elölről ahol jellemző lenne a férfias kopaszodás ugyan ritkás a hajam, de nem hullik csak néha egy egy szál jön ki. Mi lehet ennek az oka? Háziorvost kérdeztem de ő sem tudott mit mondani rá. Vashiányom nincs, vérvizsgálaton voltam, de pl cinket nem néztek úgy látom, meg a b vitamint sem tudom mennyi van a szervezetemben. Úgy tudom ezek a legfontosabbak a haj hullás ellen.

2012. júl. 28. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

amennyiben nem látványos lehetséges, hogy normális dologról van szó, minden élő embernek hullik a haja minden nap, ha folyamat tépkeded akkor folyamat fogsz találni kihullottakat, nézd csak meg egy csaj hajkeféjét fésülködés után, tele lesz hajjal, mégsem kopaszodnak...

Ha meg kopaszodsz, sok mindent nem tehetsz ellene, és 20 év alatt gyakorlatilag mindent kipróbáltam, ha hullik a hajad, akkor kopasz leszel, ennyi...

2012. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából azért nem hiszek annak amikor a doki azt mondja ez kopaszodás,mert hátulról egy férfi nem szokott kopaszodni. Mondjuk hátulról annak ellenére hogy 2 naponta közel 300 hajszálam kihullik nincs kopasz folt csak talán picivel laposabb a hajam hátul mint azelőtt. Igen anyámnak is hullik rendesen a haja fésülködéskor, de ő elég idős és a haja is jóval hosszabb, nekem olyan 11-13 cm.
2012. júl. 29. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!