Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kiszôkítem a hajam mennyi...

Ha kiszôkítem a hajam mennyi idôre rá festhetem ki hennával?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos az lenne a kérdésem, hogy ha kiszôkítem a hajam (oxi + szôkítôpor), akkor utána mennyi idô múlva festhetem be hennával? (Természetes henna, megbízható helyrôl 0% adalékanyag.)

Lángvörös a cél.

Elôre is köszönöm a válaszokat!



#henna #haj #hajszôkítés
2013. ápr. 1. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hennával lángvörös szerintem nem lesz belőle, csak narancssárga. Inkább színezővel fesd be vagy hajfestékkel.
2013. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Ezt a kérdést még én tettem fel. Linkelj képet, hogy milyen lángvörösre gondoltál, mert nem egyértelmű, hogy narancsosra, vagy inkább pirosas lángárnyalatra gondoltál. Amúgy a LUSH hennát ajánlom csak, tapasztalatból mondom. Van róla magyar videó, itt a linkje: http://www.youtube.com/watch?v=vn6EYmTCD7Y

Remélem, tudtam segíteni. :)

2013. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szeirntem csináld úgy, hogy péntek délután leszivatod vasárnap este rákened :) pihen is, meg el is tudsz bújni a világ elől narancssárga hajjal
2013. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy vegyi és hennás festés között ajánlott 3 hónap szünetet tartani.

És igen ha lángvöröset akarsz, ajánlott hozzárakni néhány dolgot (feketekávé, vörösbor, indigópor, stb) mert narancsos lesz. Vagy pedig előre összekevert (de persze tiszta, az ilyen Henna Color, HennaPlus már nem természetes) port választani, van a Khadinak kétféle vöröse, és a Lushnak is egy. :)

2013. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!