Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpásodás ellen mit ajánlanátok?

Korpásodás ellen mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jó pár évvel ezelőtt, nagyon csúnyán korpásodott a hajam, akkor használtam rá egy hajszeszt, de sajnos nem emlékszem a nevére. Tudom, hogy kék volt, a teteje tekerős, és olyan tubusban volt mint egy nyomós krém. Esetleg valaki tudja hogy melyik termékről beszélek? Vettem dr. immun hajsampont, a hajam zsírossága elmúlt, de sajnos nem zsíros korpám van, hanem száraz, így arra nem volt jó. Valaki tud gyors és hatásos hajszeszt? Köszönöm!!!

2013. ápr. 1. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Herbavita hajszesz biztos hogy jó a célra.
2013. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nizoral sampon. ha viszket is mellé, lehet baktérium okozza. Ez esetben a nizoral sampon jó rá. 2000ft de sokáig elég, mert habzik mint fene:)
2013. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem viszket egyáltalán. Nizoral sampont pár évvel ezelőtt próbáltam, az nem volt jó rá. :/
2013. ápr. 1. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Matrixos fodrásztól vegyél MATRIX Biolage sampont. Tuti, nem túl drága.
2013. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is korpásodik a hajam, és baromira viszket is sokszor. Évekkel ezelőtt, mikor korpásodott a Head n Sholders-től (vagy hogy kell írni) teljesen-teljesen elmúlt, most viszont már jó rég azzal mosom, semmi eredménye. Úgy vettem észre, hogy mintha azóta kezdődött volna erősen, mióta egy jónak tűnő, de lejárt szavatosságú sampont használtam... Lehet kipróbálom ezt, amit ti mondtatok.
2013. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!