Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok erős izzadás...

Mit ajánlanátok erős izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kifejezetten csak a fejemen izzadok,de nagyon.:/

Máshol nem is zavarna,mivel használok dezodort és stifetet is.

De sajnos nem tudom mit tegyek az ellen,hogy ha már futok 5m-t,akkor izzadok mint egy ló.

Az osztálytársaim testnevelés óra végén semmit nem izzadtak,rólam pedig folyik a víz,hajam is tiszta víz.

Mit tehetnék ez ellen?


F/13,5


2011. jún. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyesmi, vannak, akik izzadósabbak. Közben nem nagyon tudsz mit tenni, esetleg néha-néha áttörlöd valami nedvszívó kendővel. Óra után pedig letisztítod az arcodat rendesen, áttörlöd törölközővel a hajadat... Nem tudok értelmesebbet mondani, de tényleg szar lehet. Mindenesetre még mindig jobb, mintha lány lennél, és úgy történne mindez :)
2011. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica

izzadás elleni oldat, patikában lehet kapni. Káros, mert alumíniumos, de nem izzadsz tőle.

2011. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica én is ezt mondom a patikába bemész és kérsz én vagy 2 honapja 300 ft-ért vettem..nem drága és Hatásos!
2011. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Futás,tesi előtt ne igyál annyi folyadékot,csak keveset .De utána be kell pótolni.
2011. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!