Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros haj megszüntetésére...

Zsíros haj megszüntetésére költség hatékony módszerek?

Figyelt kérdés

A hajam állandóan zsíros(hormonális probléma).Sok sampont próbáltam már,de egyik sem szüntette meg a zsírosságot tehát hajmosás után is valamennyire zsíros maradt a hajam...A fejbőröm pedig és a hajszálaim vége szárazak tehát főként a fejtetőnél nagyon zsíros a hajam és kicsit korpá is.A hajam dús,vállig érő általában copfban hordom.Most már egy hete nem mosok hajat h megállítsam a nagy mértékű zsírosodást,mert amúgy kb 3naponta szoktam...


Volna ezen kívül vmi ötletetek h mit tehetnék még ellene?


Köszönöm szépen! :))



2013. ápr. 1. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

ha zsíros hullik egyébként is nem tesz neki jót ha sokáig hagyod zsírosodni mert nagy baromság

és 2 naponta simán moshatod

[link]

2013. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha hormonális probléma, akkor azon semmilyen sampon, pakolás nem fog segíteni. Menj el bőrgyógyászhoz, ő majd továbbküld(het) endokrinológushoz, hogy mi a helyzet.


Egyébként zsíros hajjal én már meglátogattam egy magán bőrdokit, se a kénsampon, se pedig a ritkább hajmosás nem vált be, ő maga mondta, hogy ez nálam genetikailag ilyen (ahogy az arcbőröm is zsíros) és semmitől sem lesz jobb. Ajánlotta az Eucerin új termékeit, de kihangsúlyozta, hogy az én esetemben valószínűleg nem fog használni, törődjek bele, mossak hajat nyugodtan gyakran (akár naponta is!), csak a sampont hígítsam és amúgy se legyen túl irritatív, agresszív.

2013. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es:Voltam bőrgyógyásznál és kb ugyenezeket mondta... :(
2013. ápr. 1. 17:33
 4/6 anonim válasza:
próbáld ki az Yves Rocher zsíros hajra való samponját(ha jól tudom csalános),hasonló bajom van,de mióta ezt használom sokkal jobb
2013. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi talán már próbáltam Yves Rochet,de csalánosat még nem... :)
2013. ápr. 1. 18:24
 6/6 kemese ***** válasza:
ricinus olaj,pakolásnak felvinni olivával keverve.3-4óra bekötve(pl.zacskó)majd két samponos mosás.negyedévente ismételni...
2013. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!