Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik vichy termék a legjobb...

Melyik vichy termék a legjobb mitesszeres, zsíros, olykor pattis bőrre?

Figyelt kérdés

már millió 1 krémet,kencét stb. kipróbáltam,de egyik se használt. nemrég a gyógszertárban ajánlották a vichyt,adtak 1 termékmintát,ami viszonylag csökkentette a bőröm zsirosságát és a pirosságát.

ezért gondoltam arra,hogy esetleg a vichy termékcsalád beválhat.


Ha valaki ilyen bőrproblémával küzd,vagy vichyt használ az legyenszíves és írja meg,hogy neki használt -e a vichy, vagy hogy mit használt .


előre is köszönöm :)


2009. szept. 20. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha nálad használt a minta, akkor minek kérdezgeted, hogy másnál használt-e? Vedd meg és kész.
2009. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

attól a mintától nem tűntek el a mitesszereim,meg a pattanásaim csak kevésbé zsiros a bőröm és nem olyan piros a gyulladás. (és én ezért tettem fel a kérdést,hogy ismer / használ-e valaki olyan vichy krémet,ami mindegyiket megszünteti ,magyarul babapopsivá varázsolja a ragyás arcomat ... )


de ha nem kérdésre válaszolsz , minek írsz egyáltalán?

ennyire unatkozol ?!

2009. szept. 20. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
A kérdésre válaszolt. Nem értem mi a probléma. Ha a minta használt, vagy jobb lett tőle minek kérdezel mást? Nyílván egy alakalom után nem lesz babapopsi arcod.
2009. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A vichy nagyon drága és alig használ valamit, azt is csak azért hogy máskor is megvedd, bőrgyógyász felír neked egy párszáz forintos krémet ami indent megold...
2009. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
nemértem mér kell egyböl a kérdezőre támadni(első lét válaszoló) értelemszerüen a termékmintában olyan kevés van h annyi használattól semmi hatást nemlehet elérni,szóval ezért kérdezi...amugy én ugyanerre a problémára használtam vichy normaderm krémet hát tényleg nem olcso és annyit nem hazsnált.picit kevésbé lett tőle zsírös a böröm de más hatása nem volt.szerintem az ilcsi termékeket probáld ki: feketeszappan bőrradír, tonik.
2009. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!