Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kaphatnék régóta...

Hogyan kaphatnék régóta vörösre / pirosra festett hajból szőke hajszínt?

Figyelt kérdés
Kitaláltam hogy szőke frufrut szeretnék, és a fodrászkellékesbe 6os oxiddal ajánlották a szőkítőport. 25 perc után babarózsaszín frufrut kaptam, majd videókon alapulva, kentem rá 40 percig Elgon szín eltávolítót, de így is maradt a rózsaszín, csak világosabb lett. Mit tehetnék hogy tényleg szőke frufrut kapjak a lehető legkevesebb roncsolás nélkül ?

2013. ápr. 2. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
paróka. a vörösből baromi nehezen lesz szőke. és menj fodrászhoz, otthon tuti nem fog sikerülni. ez nem viccből egy szakma.
2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kíméletesen sehogy.

Amúgy 12% oxi + szőkítőpor... de az sem biztos hogy elsőre sikerül, mert a vörös igencsak ragaszkodó szín.

2013. ápr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem se akar lejönni a vörös. 2x festettem vörössel, az egyébként barna hajamat és azóta hiába nyomom rá a szőke festéket, nem szedi le. Csak kb. fél árnyalatot világosodott és töredezik a vége (pedig vágatom is).
2013. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Most vettem Garnier szőke hajfestéket, mert azt ajánlották még hogy pihentetés után kenjem be szőke hajfestékkel és akkor szőkét kapok. Ez jó ötlet lenne ?

2013. ápr. 2. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én a fekete hajamból csináltam anno világos szőkét. A hajamat 9%-os oxival szivattam 45 percig. Eredményeként világos narancsos színt kaptam. Utána hajat mostam hamvasító samponnal, majd rámentem hamvas szőke hajfestékkel, és eltűnt belőle minden narancsos árnyalat.
2013. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom 12-es oxiddal rövidebb ideig. Hátha összejön.
2013. ápr. 10. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Azok a fodrászkellékesek nagyon nem érthetnek a munkájukhoz. 6%-os hidrogén???????? ráadásul vörös hajra. Ezt a színt legnehezebb eltávolítani.
2013. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na igen. eléggé kiakadtam .. mintha semmit se tudna a hajakról.. és mindezt a vevők bánják meg..na meg a pénztárcájuk.
2013. ápr. 26. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült kiszőkítened a hajad? Károsodott valamennyire? Mit használtál hozzá?
2014. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, milyen lett? Én is szeretném megpróbálni és érdekel, hogy te hogy csináltad.
2014. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!