Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajszőkítő porral meg...

Ha hajszőkítő porral meg hidrogén-peroxiddal kiszőkítem a hajamat és utána festeni akarok rá akkor miért lesz vörös? Vagy hogy tudnám megoldani hogy ne legyen vörös?

Figyelt kérdés
egyszer eléggé elrontottam a hajamat mert csak elöl akartam kicsit megcsinálni a hajamat de túl szőke lett aztán pár napra rá rá festettem és vörös lett de nem akarom hidrogén-peroxiddal szívni hanem festeni szeretném csak félek hogy megint vörös lesz a hajam :|
2013. ápr. 2. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen színt festettél rá a szőkítés után?
2013. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sötét szőke
2013. ápr. 2. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vörös pigmentek vannak a hajadban akkor arra nem elég egy sima szőke, hanem hamvas árnyalat kell.
2013. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól írja az előző kommentelő. Két éve fekete hajamat leszivattam, narancssárga színe lett. Hamvasító samponnal megmostam és hamvas szőke festékkel befestettem, és teljesen szőke lett. Szóval vegyél kifejezetten hamvas szőkét. Utána próbálkozhatsz sötétebb szőke árnyalatokkal, én is így csináltam.
2013. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. ápr. 4. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!