Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos hajszőkítő port használ...

Kallos hajszőkítő port használhatom hajon kivül máshol is?

Figyelt kérdés
a hasamon és a karomon kellene,de én egy kisvárosban élek és itt csak ezt a szőkítőt kaptam és ez az utolsó lehetőségem,mert nagyon szőrös vagyok lány létemre és olyan vagyok hogy ha epilálok vagy gyantázok még erősebb lesz a szőr.légyszi segítsetek :(

#szőr #szőkítés #szőr szőkítés #szőr kiszőkítés
2013. márc. 14. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyantától nem hiszem, hogy erősödne a szőrnövekedés, ezt leginkább a borotválás tudja elérni.


A kallos port nem ismerem, szóval nem tudom, hogy hol használható, de ami biztos: fiatal lánynak tűnsz írásod alapján aki eléggé kétségbe esett.

Amit leírtál nem látszik teljesen egészségesnek, kérlek forduljál dokihoz aki majd segít. Kérd anyukád segítségét, és menjetek vérvételre hormonszintre, mert ha elhanyagoljátok később lehet, hogy csak rosszabb lesz.

Mesiciklusod teljesen rendben?

2013. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
évek óta csak púp a hátamon,levetközni se merek mások előtt.anyu azt mondta majd elmúlik idővel, de ezt csak azért mondta, hogy megnyugtasson.ugyhogy egyedül kell megbirkóznom vele.a havimmal semmi probléma nincs amúgy :)
2013. márc. 14. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarom a szívbajt rád hozni, de kötve hiszem, hogy magától elmúlik idővel. A szőrnövekedés nem olyan, hogy most fokozottan nő, aztán gondol egyet és már nem nő.

Szerintem kéne egy vérvétel mindenféle vizsgálatra, de ebben legjobban mondjuk egy endokrinológus segíthetne.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2013. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szőkítővel semmit nem érsz, mert sárga fényes lesz a szőr tőle, az egyáltalán nem lesz szebb... szóval gyantázd inkább, cukorgyantát ajánlom, otthon is lehet csinálni cukorból, neten találsz receptet, ettől nem erősödik a szőr semmiképp, sőt, inkább ritkulni fog.
2013. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!