Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A L'oréal efassor hajradírt...

A L'oréal efassor hajradírt érdemes megvenni ha az eredeti hajszínemet szeretném visszakapni? Vagy esetleg tudnátok ajánlani más hajradírt?

Figyelt kérdés
Szóval fekete színű volt a hajam nagyon sokáig.. először csak a hajam alját gondoltam kiszőkíteni.. hát a szőkítőport oxi párosítással bevetettem.. de sajnos csak a töve lett szép szőke, többi vörös.. már másodszorra mentünk rá szőkítőporral és hajfestékkel de ezek szerint nagyon strapabíró a hajam mert még mindig vörösös a vége.. eldöntöttem hogy az egész hajamat világosítanám .. és hallottam erről a hajradírról, szóval? Mit tegyek?
2013. ápr. 2. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
L'oreal Efassort ne vegyél! Drága, roncsolja a hajat és nem kapsz szép színeredményt. Javaslom inkább a Colour B4-t, dm-ben lehet kapni, igaz ez is kicsit drága, de megbízom benne. (Mindkettőt próbáltam.)
2013. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem árulok el titkot, amikor azt mondom: az Effasor sima szőkítőpor. Tehát annyit várj tőle.

Amit az előttem szóló ajánlott, az teljesen más módon működik, ráadásul a haj saját pigmentjeit nem bontja le - ellentétben a szőkítőporral, és az Effasorral...

Feketéből szőkét még fodrásznak is kihívás csinálni, egyszerre nem is szokott sikerülni a haj tönketétele nélkül, úgyhogy csak türelem!

2013. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Effassor nem hajradír, ahogy előttem is írták, ez szőkítőpor. Abból sem egy jó fajta.

Inkább a c-vitaminos világosítást ajánlom a feketére. Azzal szebb eredményt kaphatsz és kíméletesebb más módszereknél.

2013. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az efassorhoz még nem volt szerencsém, nekem viszont a color b4 vált be, dm-ben lehet kapni. sötétbarna volt a hajszínem és leszedte világosszőkére szépen. Az meg ne riasszon el hogy milyen kikötések vannak a használati utasításban (pl azt írja szőkített hajra nem hatásos: nekem 4szer lett szőkítve a hajam fél éve és ugyanúgy kiszedte mint abból a részből ahol már egészséges volt)

ráadásul csak a hajam alsó 3-4 centijét vágta tönkre (ami ugye szőkítve is volt) a többi ugyanolyan puha és egészséges mint volt :)

2013. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Katoonene válasza:
Nekem 2x volt efassorral radírozva a hajam feketéből lett szép barna és semmi baja nem lett. Nem szőkítőpor...
2013. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nem érdemes ezen vitázni, mert sima szőkítőpor. Ha van kedved, olvasd el az összetevőit. (fodrászként tudom.)
2013. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!