Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hónapja voltam fodrásznál...

1 hónapja voltam fodrásznál de a hajam vége már annyira szálkás, olyan mint egy seprű, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Gliss kur spray szaraz toredezett hajra !!!

nekem bevallt :D

2009. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vasald. Vagy ha mégis, akkor csak a tövénél, a végét próbáld inkább körkefével beszárítani. HA van időd, akkor érdemes heti egyszer fodrásszal beszáríttatni, én is most már ezt fogom csinálni, mert ha ott megcsinálják, az egy hétig olyan is marad, nem kell se vasalnom, se 3 nap után újra megmosnom.
2009. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is ha már szálkás akkor újra el kéne menned mert bármit kensz rá most nem fog sokat javulni a helyzet.

ÉN amikor elmentem fodrászhoz láttam hogy ő vasalóval egész jó kis hajat tud nekem csinálni és én is vettem egy vasalót de utána el kezdtem jobban ápolni a hajamat. MIkor megmosom a hajamat a végén az öblítésnél szinte jéghideg vízzel mosom meg a hajam végét ugyse érzed mert csak a végét öblítem hideggel így nem nyílnak meg anniyra a szálak.Vizes hajra vmiylen hajvasalás előtti krémet vagy sprét érdemes használni én lorealt használok ,plusz én még fújok rá Gliss kur hosszú szálkás hajra való balzsamot amit nem kell kimosni.MIvel este yszoktam hajat mosni mikor már nem megyek sehova ezért szárítás után nem szotkam kivasalni.CSAkis másnap mikor suliba megyek előtte.MInden vasalás után fújok rá Gliss kurt ,tök jó mert nem lesz lelapult a hajam nem lesz zsíros mert valahogy megszárad az a spray.ÉS nekem ezzel a módszerrel egész szépek a hajvégeim.NEM olyan mint egy seprű.HOzzáéteszem hoyg nem festem a hajamat de vasalni szoktam majdnem mindig de utána GLiss kurozom.szia

2009. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a glis kur-t tudom ajánlani,ezt használom hajvasalás után szoktam rá fújatni.
2009. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én vettem ilyen szilikonos hajvégápoló cseppet, az is segít valamennyire, de az is inkább csak a védelmében, ha már szálkás akkor csak a vágás segít.

Off: melyik fajta gliss kur-ról beszéltek? Az a rózsaszín, amit nem kell kimosni? Vagy olyanból már van sárga is

2009. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is vágasd le a szálkás részt most is, utána pedig ápold Gliss Kur-ral. Nekem bevállt. Én pakolást vettem, amit utána ki kell mosni. Most nem tudom pontosan mi a neve. Egyébként a fodrászom azt mondta, hogy olyan pakolást válasszak, amit ki kell mosni, mert az a jó.
2009. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20:29:

A gliss kur kimosahtó balzsamból van vagy 5 féle.FEstett hajra való szálkás hajra.....stb nézz utána

2009. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

MIylen kimosható??

bocsi rosszul írtam.szóval nem kell kimosni.

2009. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!