Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már kéthete szedem a sotretet...

Már kéthete szedem a sotretet de nem hogy látszolag nem használ de ég csunyább a bőröm. Miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 20:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de nem biztos hogy mindenki igy reagál a gyogyszerre, igaz? attol hogy valaki tiz percet nem bir ki a napon, lehet hogy én kibirok egy délutáni sétát a tüző napon? használnék fényvédő krémet, a gond annyi, hogy a kenceficéktől ismét csak pattanásos leszek -.- pedig elvileg az ellen küzdök. egyébként nekem nem jelentkeznek durva mellékhatások. a szám szárad, de mivel ápolom, igy csak enyhe szájszárazságom van. de a bőröm nem szárad egyáltalán, se fejfájás, semmi... lehet nem reagálok rá annyira érzékenyen? nyilván igy nem fogok napozni, szolizni, és ugy tünik strandra menni se, de ha az egész nyarat olyan szinten rá kell áldoznom, hogy még a városba se tudjak égés nélkül logni, akkor abbahagynám, mielőtg a második honapot elkezdem :/ vagy teszteljem le, és csak akkor ne szedjem , ha problémám van belőle?
2013. ápr. 14. 23:37
 12/14 A kérdező kommentje:
nagyon el vagyok keseredve :((( már végre javult a bőröm, most bejött ez a szar meleg idő,izzadok mint állat, undoritóaz arcbőröm!!!:((( mit csináljak, valaki segitsen már :((( az önbizalmam nulla, koleszterinem az egekbe a sotret miatt, napra nem mehetek, a pénzem meg kidobom :(((
2013. ápr. 30. 15:40
 13/14 A kérdező kommentje:
ráadásul tudom hogy csak mérgezem magam, akármilyen csodaszer :( nem használ, de ha használna is... lehet nem két honap mulva, de idővel ujra kijonnek majd a patik, lehet hogy épp ettől a gyogyszertől. ettől durvábbat még nem ismerek. ennek ellenére tovább szedem. pedig a szám is ocsmány
2013. ápr. 30. 15:54
 14/14 Nature Sandra válasza:

Ne legyél elkeseredve! Használni fog, meglátod. Nekem a 4. hónapban is elég csúnya volt, de utána rohamosan javulni kezdett. A hegek is halványultak. Most tartok a 8. hónap végénél 20 mg-al. Tényleg csodaszer.

Hidratáló krémet használj, és minőségi alapozót!!! Azzal lefeded a pirosságot, és pattanásokat. Nyilván este alaposan letisztítod az arcod.

Krém akne kezelés ideje alatt: BEST! [link]

Kitartás!

2013. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!