Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék szoláriumozni, de...

Szeretnék szoláriumozni, de az arcom tele van pattanás utáni hegekkel. Csúnyább lesz tőle az arcom vagy valamennyire segíti eltüntetni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem segít eltüntetni, ellenben sikeresen "beleégetheti" a hegeket az arcodba.


Ne szolizni akarj, inkább keress rá a különböző peelingekre.

AHA/BHA hámlasztással sikeresen halványíthatók a hegek.

2013. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg "beleégeti" és még sötétebb lesz a folt. Nekem a dekoltázsom volt egy pattanás utáni folt és nekem is sajnos beleégett a napozástól. Meg kell várni míg teljesen elmúlnak a foltok vagy le kell koptatni a bőrfelszínt hámlasztásos kezeléssel.
2013. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem viszont segített a pattanás utáni foltjaimon. Kevésbé látszódtak meg utána.
2013. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csúnyább lesz tőle.
2013. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem kevésbé látszódtak utána,mert lebarnultam:) mondjuk én alapból barnább vagyok és könnyen barnulok, 1 alkalom is nagyon meglátszott és így a hegek szinte nem is látszanak:d
2013. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

várj még 1-2 hetet, és mehetsz. most ha elmennél, akkor csak annyival "javítanál" az arcbőrödön, hogy a foltok a barna bőrön nem látszódnának annyira. de ezek a foltok barnás pigmentfoltokká is alakulhatnak, és akkor már nem csak a szoli árát, hanem- ha zavar- mikrodermabrázióra is költhetsz.


na azért azt meg kell említeni, hogy valakinek nem is reagál pigmentfoltokkal a bőre, ha szolizik a rózsaszín foltjaival. nekem pl. lett 1-2 pici barna foltom. neked több gondom is van a bőrömmel, lukacskák is vannak rajta, úgyhogy én eleve megyek mikrodermabrázióra, mihelyt nem lesz gyulladt a bőröm..


21L

2013. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok fehér bőrű, de nagyon sötét sem inkább fakó barna és gondoltam hogy a szolárium kicsit segítene ezt barnábbá tenni.hát az arcomról annyit hogy már elég régóta ilyen, az utóbbi időben mikor tudtam napoztattam és enyhültek a hegek, kozmetikushoz is rendszeresen járok és az is sokat segített.nem tudom hogy hasznos volt-e ez az információ vagy jobban járok ha a kozmetikust kérdezem meg mi a véleménye?
2013. febr. 11. 17:54
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. ha régi hegekről van szó, akkor nyugodtan mehetsz, azt hittem frissek. eltüntetni nem fogja egy szoli a hegeidet.. próbáld ki a dermarolleres kezelést. milyen hegeid vannak? besüppedtek? foltosak? kiemelkedők?
2013. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
foltok vannak csak
2013. febr. 18. 14:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha inkább a hegeid kezelteted célzottan, szakemberrel. A szoli tönkreteszi a felhámodat, gyakorlatilag kiégeti belőle a kollagént meg a természetes nedvességet. Eredmény: 30 éves korodra fakó, szürkés, vízhiányos bőr, tele ránckezdeményekkel a hegfoltok mellé.
2013. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!