Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 évesen hogyan tisztítsam a...

19 évesen hogyan tisztítsam a bőrömet? Használjak akkor krémet? Tonicot arctisztítót? Vagy ez még felesleges?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
19 évesen miért lenne a tonik felesleges? Én is 19 vagyok, a DM-ben szoktam venni agyagos maszkot ami tisztít, ezt este felrakom, lemosom majd a kis patikat lekenem korrektorral, reggelre leszáradnak. Továbbá néha elmegyek kozmetikushoz kezelésre.
2009. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arctej és tonik, a mindennapos tisztítás elengedhetetlen része. Az agyagos pakolás is jó, de otthoni cuccokból is csinálhatsz hetente egyszer, kétszer pakolást. Gyümölcs, zöldség, joghurt, méz...ami van a hűtőben. Néha élesztős pakolást is csinálj!

19 évesen a tisztítás és a hidratálás (egyszerű, zselés hidratáló) szerintem elég.

2009. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sziasztok csajok!

Nos én eddig minden reggel és este tisztítottam az arcomat vmilyen arclemosóval utána bekentem hidratáló krémmel.CSak felmerül bennem az a kérdés hogy nem sok ez a bőrnek hoyg agyon van tisztítva és ezér

t jönnek ki a pattik??

DE vki meg azt mondta hogy ilyen korban még felesleges magunkat krémezni meg tisztogatni.ELég a sima víz.De szerintem az nem tisztít eléggé.NEm gondoljátok?TONicot mostanában nem használok de most be foogk szerezni egyet. A pakolások azok jók élesztő pakolást néha csinálok illetve mézes cukros arcradírt.KOzmihoz is járok .

SZóval összegezve akkor az ugy jó hoyg használok vmilyen arctisztítót tonicot és krémet ?.EZEKET LEHET MINDEN REGGEL ÉS ESTE CSINÁLNI? Vagy csak egy nap egyszer?Ez nemt úl sok? írjatok.

2009. szept. 21. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az ilcsi fekete szappan vált be
2009. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, jó, sőt reggel és este is érdemes végigcsinálni.

Az arclemosó tej fellazítja a szennyeződéseket, és eltávolítja. A tonik visszaállítja a bőröd savasságát (mivel a tej enyhén lúgos általában). Az enyhe savas réteg kell a kórokozók ellen, a bacik nem szeretik a savas környezetet. A hidratáló pedig a bőröd kiszáradásától óv.

Jó, hogy kozmetikushoz is jársz, ő is biztosan tud termékeket ajánlani neked, a bőrtípusodtól függően.

2009. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a tonicnak ugye alkoholmentesnek kell lennie? mert különben szárítana ugye?
2009. szept. 22. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, jobb az alkoholmentes.
2009. szept. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!