Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mivel serkenti a hajnöveked...

Ki mivel serkenti a hajnövekedést?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszesz,DM hajkapszula
2013. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj + JutaVit hajbogyó :)
2013. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden este körkörösen megmasszírozom a fejbőröm.
2013. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Multivitamin, indiai hajápolás (henna, amla, cassia).
2013. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiiii ***** válasza:

Egészséges élettel. :D

De komolyan, normális és egészséges ételek, tea, futás, normális alvásidő (tehát időben és eleget), néha élesztőt eszem (ez pattanások ellen is jó, de inkább a hajamnak tett eddig jót...).

Ilyesmi.

2013. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dm haar vital komplex+revalid sampon+hajerősítő balzsam
2013. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Tojássampont használok minden mosásnál (heti1x)

Recept.

2 tojás

1 citrom leve (vagy 4 ek.citromlé)

illóolaj (ha lehet nem szintetikus)


És hajnövesztő hajpakolást havi 1x..

2 tojás

1 citrom leve

2 ek. ecet

fél csomag szalalkáli

és annyi őrölt kávé, hogy masszásodjon és ezt egy órára felkenem a hajamra..

2013. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sziasztok a fejbőr maszirozás ténleg segiti a növekedést , és mennyit nő tőle a haj ???
2013. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Vitamin pótlás: vas B- A- vitamin

Külső ápolás: én a herbaliaban kapható termékeket prefelálom a drogériában kaphatók helyett. Számomra a Tulasi hajhullás elleni kréme esküszöm: úgy kell alkalmazni mint egy haj festéket. A tövére kell kenni es én egy éjszakát fent hagyom ezen kívül a Dabur vatika haj olajat is használom persze felváltva, ez kifejezetten haj növekedést elősegítő olaj amely rengeteg kokuszolajat tartalmaz, mielőtt ezt használtam volna, natur kokuszolajat kentem a hajamra hajmosás előtt, de azt nem akarta felszívni a hajam, viszont a Dabur Vatika tartalmaz olyan anyagokat amely segít beépíteni a vitaminokat a hajba.

2 dolog amit fontosnak es evidensnek tartok a haj ápolás terén a fejmasszázs ujjbeggyel nem körömmel, s mértékkel alkalmazni az ápoló szereket.

Plusz hajvasaló és hajsütő vas kerülése, tippeket YouTuben keress hogyan formázhatod, ezek nélkül. ("heatless hairstyle" keresési címke)

2013. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!