Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos rézvörös helyett...

Világos rézvörös helyett sötétvörös lett a hajam. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most fogok megőőőőőrülni!!!

Világos rézvörös festéket vettem.

Garnier Color Sensation 7,34-est. Hasonló vörösre volt eddig festve, csak nem rezes vörösre, de a színmélysége szintén 7-es. Előtte szőke voltam, erre festettem sötétszőkét, és aztán vöröset. Így a vége elég szálkás, rendszerint itt ki is fakul a vörös szín.

Basszus, hát ez a "gyengéd homokszőke" konkrétan sötétebbre festette a hajam, mint eddig volt. A tövét is (sötétszőke-ősz hajszálakkal), és a végét is, ami majdnem szőkére fakult.

Most ilyen "mahagónivörös" lettem.


Mi a ....-t csináljak vele?!


A célom valami világos vörös lenne.

A gondom, hogy ha erre rámegyek szőkítő porral, akkor dobni fogja a vöröset, és így se lett tartós (kétszer volt vörösre festve).

Erre meg most gyakorlatilag feketét tudok csak úgy kenni, hogy be is fogja.


Ilyesminek kéne lennie most:

[link]


Most hasonló, (véletlenül sem rézvörös!!!) talán még sötétebb is.

[link]


Agyvérzést kapok.



2013. ápr. 3. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó kulcsszón szakadok :D

Fodrászt kéne kérdezni (mondjuk szerintem a sötétvörös szebb,de ez egyéni véleményem).

2013. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fodrászra se időm, se pénzem, és eddig nem csalódtam még ekkorát hajfestékben.

Nagyjából sikerült elérni azt a színt, amit akartam.

Most meg....


A sötét vörös nekem is tetszene (esetleg), ha egyrészt ilyet akartam volna, másrészt egy tíz-tizenöt évvel fiatalabb lennék.

Annyi ősz hajam van, két hét múlva úgy fog kinézni a választékom, mintha hullana a hajam, és lenne egy kopasz csík.

Meg ráadásul öregít is ez a sötét szín.


Csodálatos...

Ha még kíváncsi valaki valamire: még ki is száradt a hajam, mint a franc.


Gyakorlatilag egyszerűbb lenne azért fodrászhoz menni, hogy vágja le.

2013. ápr. 3. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A fodrász tanoncok ingyen dolgoznak,de azt merész beválalni :)
2013. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így jár, aki gagyi hajfestéket vesz. Nem sokat tehetsz...sajnos a dobozos gagyikkal a fodrász sem tud sokat kezdeni....miért sajnáltál pár száz forinttal többet professzionális hajfestékért??? L'oreal majirel, vagy L'oreal Luo, vagy Schwarzkopf- essensity, vagy Igora, vagy MATRIX???????????????????

Majd kopik! Vegyél olcsó , gagyi kamillás sampont...az rendszerint leszedi...eszedbe se jusson jó minőségű sampont venni, mert az összezárja a hajszerkezetet és nem ereszti ki a színt. Ha kopik, utána - idővel festhetsz rá....vagy keresel egy jó fodrászt, aki leszívatja...de az elég káros és vörösnél kétséges is.

2013. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fodrászkellékesben is lehet ám gagyi festéket venni, méghozzá jó drágán!

Tapasztalat.



Az 1200 Ft-os hajfestéket meg nem tartom annyira olcsónak...


Ja, és a legtöbb fodrász sem képes normálisan hajat festeni. Kikeveri a színt, felkeni, és várja a csodát. De azt egyszer nem kérdezte meg tőlem senki, hogy előtte mivel volt festve a hajam.

2013. ápr. 3. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban az olyan tök gagyi fodrász! Az 1200 ft-os festék nem drága....nem pénztárca függő a dolog szerintem. Vagy vigyázol a hajadra és olyan színű lesz, amit szeretnél...vagy ne festesse az ember. Ez az én véleményem! Trabanttal sem száguldoznék autópályán, mert előbb-utóbb meghalok....aki holmi 1200 forintos festéket választ, annak pedig előbb utóbb ki fog hullani a haja, vagy a méreg felhalmozódik a testében. Nem kötelező hajat festeni! Sőt! A hajfesték a kezdet 2000-3000 forintért, normális sampon és ápoló is kell hozzá. Igen, drága! De végignézed az emberek fejét az utcán és simán megmondod, hogy mennyit költ magára ezen a téren...eszméletlen hogy hogyan tönkrement hajak vannak.
2013. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!