Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket használtok...

Milyen hajfestéket használtok (márka)? Melyik vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kallos KJMN, Lisap, Alfaparf, BES... változó. A kedvencem a Kallos, mert olcsó, tartós és szép színei vannak.
2013. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kallost semmiképpen, nincsen benne ápoló....BESben nagyon kevés. Én MATRIX festéket használok (fodrász vagyok). Gyönyörűek a színek, tele van ápolóval, fénnyel....van ammóniamentes színezője is. 3% oxyval használható szín a színben...kímélő és nem drága. Na a Kallosnál nyílván drágább, de az a legolcsóbb :(
2013. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a L'oreal-ok váltak be. Régen festéket használtam, de rájöttem, hogy a sötétbarna hajamból szinezővel is tudok kékesfeketét varázsolni, úgyhogy jelenleg a L'oreal Casting Creme Gloss-t használom.

A L'oreal termékek nagyon tartósak, és gyönyörű fényt adnak a hajnak. Igaz elég drágák, de pl. a színező 2 hónapig simán benne marad a hajban, úgy is, ha naponta mosom a hajam.

2013. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Puppies ***** válasza:

L'oreal Féria.Mivel répásvörösre illetve a doboz szerint "réz vörösre" festem nekem nagyon le kell szívja a barnát h meglegyen a színe.Sajnos így is sötétebb mint szeretném de jó.

Édesanyám is olyat használ illetve mostanában ilyen habosat nem is tudom az melyiknél van.Osztálytársam Syoss-t vett most és azt mondta sokkal jobb mint az előzők közül bármelyik mert sokkal szebb a színe, jobban leszívta.Bár az tény hogy nagyon törik tőle így vegyél mellé még 1-2 más ápolót majd.Száraz hajasat, olajat, mosás utánit és akkor még szép is marad :)

(Ha esetleg majd világosítani akarod a színt head&sholdeersel moss hajat az világosabbá teszi.)

2013. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!