Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajam van.4 hónapja...

LucGizi20 kérdése:

Fekete hajam van.4 hónapja festem. Mit tegyek előbb ha világosítani akarom?

Figyelt kérdés
Fodrász kizárva mert túl sok idő, nem tudja elsőre megcsinálni, csak hónapokig szívatni-azt nem akarom! Előbb vegyek hajradírt, radírozzam, és utána szőkítőporral? Vagy vehetem elsőre a szőkítőport?
2013. ápr. 4. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ragaszkodsz az otthoni barkácsoláshoz, akkor vegyél ColourB4-et a drogériában, az leszedi a feketét - jó esetben. utána festheted.
2013. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én elsőre szőkítőport vettem,2x szőkítettem,azóta megint festem amilyenre akarom és tök jól megvagyok vele
2013. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

kérdés: szerinted ha a fodrász, aki ezt tanulta, akinek ez a szakmája, nem tudja megcsinálni, te majd meg fogod tudni? ez miféle gondolkodás?

az emg nyilvánvaló, hogy nem csinálja meg neked elsőre, hiszen ha neked tőből letörik a hajad akkor nála fogsz pattogni,és az ő munkásságát vágod félbe.

De ugyan ez lesz ha magadnak kezded el, foltos lesz-jobb esetben csak, mint a hányás, plusszban még mindenki tudni fogja, hogy idióta vagy. :)

2013. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

3-mas,én sem rontottam el pedig magamnak csináltam,attól hogy otthon akarja megcsinálni nem idióta,nem béna stb.

és sajnos pl az én fodrászom olyan hogy a hajam jobban károsodott nála mint amikor magamnak csináltam,a nővérem haja annyira eltöredezett nála a szőkítés utána hogy azóta ő is csak magának csinálja mivel jó 10cm-et le kellett vágni utána a hajából,utána váltott fodrászt,a mostanitól csak hullik a haja és amióta hozzá jár nem tud megszabadulni a korpától mivel rákent valamit és elvonult cigizni,ez alig 20 percig tartott neki,úgyhogy néha jobban jár az ember ha magának csinálja a dolgokat,a pénzről nem is beszélve,de szerencsés vagy ha találtál egy normális fodrászt

2013. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
4., normális fodrászhoz kell menni.
2013. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!