Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csuklómra szeretnék 1 kis...

Nagy Virág160 kérdése:

Csuklómra szeretnék 1 kis fecskét nagyapám emlékére, de félek a fájdalomtól és hogy ez miatt nem találok munkát! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 21:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Azért szép számmal vannak olyan munkahelyek, ahol nem tűrik.

Egy egyszerű Pizza Hutban sem. Ahol kb. minimálbért kapsz.

2013. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
azért akarom nagyapám emlékére mert ő foglalkozott velem sokat és nagyon fontos volt számomra, lehet veled nem foglalkozott annyit a tiéed de velem igen!
2013. ápr. 5. 20:54
 13/22 anonim ***** válasza:
Ahol emberekkel, ügyfelekkel kell dolgozni, ott nem nézik jó szemmel a tetkót. Meg egyre több helyen van dresscode és ha rövid ujjú felső kell és nem tudod takarni a tetkót az ciki. Ezért érdemes bokára varratni.
2013. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De a boka sem túl jó ötlet, mert akkor egész életében járhat a legnagyobb melegben is hosszúnadrágban a munkahelyére, ha ott nem tűrik meg a tetkót.
2013. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
igen már gondoltam a óra, vagy karkötövel eltakarásra , de nagyon szeretném a tetkót de azért ott motoszkál bennem hogy a munka ( iroda meg pizza, meg étterem meg ilyenek kizárva mert tuti nem)
2013. ápr. 5. 21:27
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát.. akárki akármit mondott nekem, hogy nem fáj, nekem fájt :) de azért nem volt kibírhatatlan. (pedig elég magas a fájdalomküszöböm) Bár a jó hír, hogy nekem zsibbadt egy idő után a bőröm, akkor már nem éreztem olyan intenzíven.

Ugyanez a két fenntartásom volt, mint neked mielőtt megcsináltattam... végül a hátamra rakattam a lapockám közé, vagyis egy kicsit feljebb. Ott el tudom takarni, hiszen ha olyan munkakörben dolgozom, akkor a hátatlan topot úgysem veszek fel. (jelenlegi álláspont szerint tanár leszek, de nem valószínű hogy azzal fogok foglalkozni. viszont ügyfelezéstől nem riadnék vissza. most suli mellett eladó vagyok egy boltban, főnököm nem szólt a hátamra semmit, pedig volt hogy kilógott. Bár ő elég toleráns ilyen téren, viszont azért direkt mutogatni nem fogom, mert van amelyik vásárlónak taszító lehet..)

ami tetkó mellett szól, hogy nem bántam meg egyáltalán, viszont ha nem csináltatom meg, akkor mindig ott motoszkál a gondolat, hogy mi lett volna, ha :) ráadásul szimpatikus, hogy nem valami divattetkót szeretnél, hanem normális okkal. (hiába írták hogy a nagypapád szeretné-e, szerintem ha nem undorodott a tetkóktól akkor büszke lenne rá, hogy ennyit jelentett neked)

csuklón még én is gondolkodtam anno, de a minta amit választottam furin nézett volna ki ott. nekem még tetszik lábfejen (félcipőből, papucsból kilátszik, de a többi évszakban takarható), bokán is, és ott is tudod nézni, amikor szeretnéd. vagy ha mindenképpen csuklón akkor érdemes órával is eltakarni, ha kell. Hivatalos helyeken vannak egyébként ellene, de egyre inkább elfogadott a tetkó.. emberfüggő, melyik főnök hogyan viszonyul hozzá.

2013. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Akkor festess rá hennával.

Így néha ott lesz a csuklódon egy kis ideig, aztán nem, de újra meg újra odafestetheted.

2013. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Bokán, igaz csuklón is le lehet alapozni, ha szoknya kell, akkor reggel alapozóval eltakarod, sőt még a harisnya is rásegít.Csuklón viszont jobban kenődik.
2013. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
KÉSZ LETT EMBEREK!! 3 HETE MEGVAN ÉS TETSZIK ÉS NEM BÁNTAM MEG ÉS GONDOLKODOM MÁR EGY MÁSIKON ;)
2013. máj. 1. 21:55
 20/22 anonim ***** válasza:

Ehhez aztán nem lehet gratulálni...

Nemcsak munkahelyen fognak hátrébb sorolni már az interjún, hanem sok pasinál is ezzel a lépéssel törölted magad.

2013. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!